Mléko. Co dát ráno?

lusyv95
1. říj 2024

Zdravím!
Syn má 21 měsíců a já jsem znovu těhotná. Syna uspávám kojením + ráno po 4 hodině se budí a přisaje se. Jinak už mateřské mléko nedávám. Ale mám teď citlivější prsa a malý mě občas škrábe zuby. Tak jsem se rozhodla, že raději přestanu kojit. Umělé mléko nechce. Dnes večer si na spaní dal kravské mléko ochucené kaší. A teď řeším hlavní problém. Co mu dát ráno? Uvařené mléko v termosce by se asi pokazilo, že? Ráno ve 4 hodiny se mě nebude chtít jít vařit - bydlíme v 2 patrovém domě, navíc by už nechtěl spát. Co jste nabízely? Bojím se, že vodu nebude chtít. Děkuji!

ivkasolavova
1. říj 2024

Zkusila bych mu dát to umělé mléko bude napůl ospalý třeba si toho nevšimne .

pilzzee
2. říj 2024

@lusyv95 No, ve skoro dvou letech by uz mohl spat celou noc. At se poradne naji pred spanim, a az se bude budit, tak proste pohladit a spime dal. Vodu v noci bych mu davala leda v lete kdyz je horko.

lusyv95
autor
2. říj 2024

@pilzzee Snažím se ho uspat, ale on prostě od 4 hod se kojí s přestávkami až do 7 hod.

lusyv95
autor
2. říj 2024

@ivkasolavova UM mě odmítá a po prvním cucnutí už ho nechce.

lusyv95
autor
2. říj 2024

Myslíte, že kdybych uvařila mleko v 21 hod, tak by v termosce vydrželo do 5 hod?

hanka_12345
2. říj 2024

@ivkasolavova tak to si všimne určitě, muj to taky za boha nechtel

hanka_12345
2. říj 2024

asi bych prestala kojit a on se nauci spat az do rana. Muj maly taky UM odmital, odstavila jsem ho a asi po 2 nocich uz spal tahem az do rana a to se budíval klidne 10x.
Taky měl zhruba kolem tech 2 let. Doktorka me teda rikala UM do tech 3 let nebo kojit. Ale nechtel ho tak holt ho nemel. Rikala ze kdyz pak bude mit dostatek jogurtu a syru a tak..tak to neva

lusyv95
autor
2. říj 2024

@hanka_12345 Snažím se ho odstavit. Dnes v noci se poprvé nekojil, ale stejně po 4 hod. byl vzhůru. Možná to chce počkat pár nocí.

stelica51
2. říj 2024

Také si myslím, že si po nějaké době na to umělé mléko zvykne. Třeba zkoušet. Nebo tedy mu nedat nic a zjistí, že i to umělé mléko je docela ok. 😀

lusyv95
autor
2. říj 2024

@stelica51 Jsem přemýšlela, že bych to umělé smíchala s tou kaší, ať to nepozná.

swan42
2. říj 2024

@lusyv95 ja bych mu dala caj 🤷‍♀️

hanka_12345
2. říj 2024

@lusyv95 jo to nebude asi hned prvni den, porad je zvyklej ze odnekud tece :D jemu to do par dnu dojde ze pramen vyschl :D