Hrníček Lovi,nebo Avent?

ceekanka
19. zář 2019

Ahoj, chtěla bych poprosit o vaše zkušenosti. Nevím jaký vybrat hrníček pro 11 měsíční treperendu. Je šikovná a pije prakticky ze všeho. Skleničky, hrníčky, (školní) lahve s pítkem.. Akorát její klasická láhev se silikonovým dudlíkem/ pítkem ji nebaví. Chci pořídit nějaký hrníček, který si sama chytne a bude pít aniž by se to na ní celé vylilo. Zamlouvá se mi hrníček Lovi 360. Nevím,jestli u toho nemusí ale moc sát. Nebude lepší klasika hrníček s víčkem s tím vyvýšením na pití? Díky za vaše postřehy a zkušenosti 😍

cuuza
19. zář 2019

My měli nuk magic cup a super, ale na to jsi se neptala...

alcar
19. zář 2019

Hlavne ne takovy ten Avent kouzelny hrnecek. Ten je uplne blby, tece to vsude mozne, jenom ne do pusy. 🤦‍♀️😁

verionka
19. zář 2019

My meli Lovi 360, je fajn, ale přišlo mi to spíš na nauceni pití z hrnecku. Pil z něj asi tři měsíce a pak přešel na hrneček. Pokud už malá z hrnecku pije, tak mi to příjde možná zbytecne se k tomuhle "vracet", oproti hrnecku opravdu teče méně, tak aby ji to nevadilo...

verionka
19. zář 2019

Aha, už čtu váš důvod, no, tak to by asi šlo 😊

keety2
19. zář 2019

@ceekanka my máme NUK netekouci hrneček a super

chicky1j2
19. zář 2019

Souhlasim s @alcar mame avent a totalni katastrofa skoda tech ctyr stovek vyhozený do koše. Chystam se poridit jiny asi od Lovi/NUK.

mirecka.jaroscakova
19. zář 2019

Máme Avent a jak mám tu značku ráda, hrnek děs. Takže pije z babylove s brčkem a cca od roka to doma kombinuju s klasickým hrnkem. Nevím, jaký je lovi, ale Avent stačí zmáčknout a všechno vyteče🤦🏼‍♀️

jane_1
20. zář 2019

@keety2 souhlasím🙂