7měsíční holčička jí hodně nebo akorát na svůj věk?

florida2001
30. čer 2016

Mam 7 mesicni holcicku, vazi necelych 9 kg a mam pocit ze toho sni hodne a v noci se porad budi nekdy 2x nekdy trikrat. uz nevim co delat aby mi spala v kuse aspon 8 hodin. takhle vypada priklad jejiho jidelnicku a dne. Porad kojim, muze byt mliko slabe takze ma porad hlad

2,30 rano kojeni
5,30 vstava a hraje si
6,20 kojeni
7,15 50g jogurtu a 50g ovoce
7.40-8.30 spanek
10.15 kojeni
10.40-11.35 spanek
13.25 kojeni plus 80g zelenina a masicko
14.20 kojeni
15.30-4.10 spanek
17.00 kojeni
19.00-19.30 100 g zeleninka, masicko nebo 100ml kase s ctvrtkou bananu
pred spanim kojeni

mam pocit ze nemuzu sladit denni rezim, chodime pravidelne spat mezi 20.00-20.30 ale porad se budi nekdy v 11 vecer a pak kolem 2-3 rano. sama od sebe neusne potrebuje abych ji nakojila. kolem 5 rano je uz vzhuru uplne. nevim jak tohle odbourat, taky se mi zda ze intervaly mezi kojenim a stravou jsou kratke. nechci aby nejak silene pribrala, ale jidlo ji nenutim ani neodvracim.
taky bych se chtela zeptat jak zacit nahrazovat kojeni se sunarem. kolikrat denne a jake mnozstvi.

dekuji

luciebx
30. čer 2016

podle me ji akorad. stejne prevazne jen kojis

karlajasmine
30. čer 2016

Muj syn v 7 měsících jedl 3x denne 200ml (ovoce,zelenina, kaše, maso.. Klasika prostě),mezi tím 3x přes den kojeni, v noci se budí 2x ale hlad asi nemá, ale prostě se vzbudí.. Pokud se tvoje dítě budí nic s tím nenadělás, některé děti se budí.. Budí se v podstatě i dospělí, akorát že pak zas hned usnem, děti to kolikrát neumí. Proto se synem spim v posteli, je to jednodušší..

bajana
30. čer 2016

Je normalne, ze sa kojene dieta budi v noci na mlieko. Jidelnicek je ok. Sunar by som v ziadnom pripade nedavala. Slabe mm je blbost, stale je omnoho lepsie nez um. Nevyspat sa pri dietati do roka je uplne normalne 😉 Ked uz nieco, tak v noci skus oklamat cajom.

slimacikmia
30. čer 2016

Mozno na noc dat kasicku, nieco kde je vlaknina, aby ju to viac zasytilo, ja davam ovesnu s ovocim...

karlajasmine
30. čer 2016

@florida2001 a sunar nedávej, to je nesmysl

operetka
30. čer 2016

8 hodin denně? To mi syn začal spát až po třetím roce... Neblázni, buď ráda, že kojíš. Je normální, že se děti v noci budí. Kolem osmého měsíce jsem začala dávat kaši, a je fakt, že ta zasytila víc. Ale na kojení se syn stejně budil. Na roce se sám odstavil a stejně se budil, i když hlad neměl.

veronika223
Odpověď byla odstraněná
Zobraz