7,5měsíční chlapeček odmítá příkrmy, stalo se vám to?

mahtob1
14. pro 2013

Ahoj holky, potřebovala bych poradit, nenašla jsem tady nic podobného. Mám 7,5 měsíčního chlapečka, začal normálně jíst příkrmy a teď je z ničeho nic odmítá. Vykoukl nám teď druhý zoubek, tak si říkám, jestli to není tím. Sní jednu lžičku a pak si jídlo nechá v pusince a začne se dávit. Mléko pije normálně. Stalo se vám některé to stejné?

lv
14. pro 2013

stalo..při každých zubech..období, kdy se živí jen mlíčkem trvá vždy necelý týden, i špatně pije.

mahtob1
autor
14. pro 2013

@lv děkuji za uklidnění. Může se ještě zeptat, jestli pak normálně najedete na příkrmy a malá zase jí normálně, jak předtím? Máš krásné holčičky!

lv
14. pro 2013

@mahtob1 ano, vždy se vrátí ke svému zaběhnutému systému a začne papat hezky..díky za poklonu, jsou to moje princezny

alisek
14. pro 2013

@mahtob1 máme to podobně. Předtím snědl cca 130-150ml na dávku a pohodě, žádné dávení, vrácení jídla ven atd. Teď sní sotva 80ml, spíše míň a krmení se odehráva tak že co dostane do pusy, hned pošle ven nebo se u toho dáví, a tím pádem celý proces trvá tak půl h.. zatím zub nemáme a přičítám to k němu

mahtob1
autor
15. pro 2013

@lv dneska malej snědl aspoň ovocnou přesnídávku, tak aspoň něco. Každopádně děkuji za odpovědi, až budu mít další mimčo, budu chytřejší 😉

mahtob1
autor
15. pro 2013

@alisek tak mi to máme úplně stejně, jak píšeš, předtím měl dávku okolo 150ml snězenou za pět minut a teď se dáví a včera se i pozvracel, asi to bude fakt těma zoubkama, takže musíme vydržet a bude zase dobře 😉