Rybářský tábor s Vágnerem. Byly vaše děti?

glimmer
10. dub 2024

holky, je tu některá, která má doma malého rybáře a byl na táboře u Jakoba Vágnera, na Katlově?
měla bych pár dotazů ...

fyii
11. dub 2024

@glimmer mam kamarada co tam kluk jezdi uz asi 7 let.. Vagnera vidi tak 2x, kdyz chyti nekdo nejakou trofejni rybu tak ho nekde nazenou a on udela s detma fotky..jinak tam s nimi neni. Jidlo dovazi catering a to klukovi nikdy nechutna , takze po tech 6 ti dnech sni dvojty dospelacky obed.. zazitky super. cena hrozna. Ja davam kluka na jiny rybarsky tabor s profi rybarema taky za polovinu penez a spanim.v penzionu, varenim.na miste. Taky tam hrozne chtel, ale jsou i jine moznosti

glimmer
autor
11. dub 2024

@fyii děkuji, tak nějak jsem pochopila, že Jakub tam nebude celý tábor ... spíš mi šlo právě o to jídlo a tak ... syn tam hrozně moc chce, byl jako náhradník, ale volali, že se uvolnilo místo, tak nakonec jede, ale cena tedy no comment ... holt si splní sen, že bude chytat s Jakubem. A já tajně doufám, že mu to jednou bude stačit 🙂

fyii
11. dub 2024

@glimmer nebude tam skoro vubec.. tak ty deti tam vetsinou jezdi opakovane protoze ty zazitky maji super. Ale co me jede kluk tak tam maji taky soukromy dva rybniky a trofejni ryby.. on i rybarsky svaz porada tabory, jen je na 14 dni, ale cena dobra

glimmer
autor
12. dub 2024

@fyii a kam jezdí syn? u nás v okolí jsem nic moc nenašla ... max. příměšťák ...

fyii
12. dub 2024

@glimmer sem https://www.rybarsketabory.cz/co-musi-mit-dite-..., ale az bude vetsi mozna ho dam na tech 14 dni od rybarskeho svazu do Smetanove Lhoty. Kluci co tam jezdi sibto moc chvali

glimmer
autor
12. dub 2024

@fyii Vítek už jezdí klasicky na 14 dní na tábor, jezdí pravidelně a je nadšený, je to záchranářský tábor ... takže taky super zážitky a zábava

glimmer
autor
12. dub 2024

@fyii to vypadá super ... až lituju, že už mám zaplaceno u Vágnera 🙂 🙂

fyii
12. dub 2024

@glimmer a co je to za zachranarsky tabor? to bych okoukla.. Hele Vagner je legendabo tom zadna, videl jo ted na vystave For fishing a az tak odvarenej z nej nebyl( ma 7 let), on si predstavoval, ze Jakub tam s nima bude, coz teda nas kamarad tezce vyvedl z omylu, pak s tim jidlem. Ja bych ty prachy dala, ale s tim, ze to fakt bude top. Mam jeste hocicku a ta by chtela taky takze 2x13000 za 6 dni me prijde mimo. To mi tady jedou oba, vari normalne i pro skoly v prirode apod. ubytko v dome, Vagner ma ty stany coz taky neni spatny, ale vedro v tom. Ja na tabory jezdila i jeste jako dospela, ted jedu jako vedouci taky, takze asi vim co proste za ty penize chci...Zazitky budou mit i tam i tam o tom jsem presvedcena🙂

glimmer
autor
15. dub 2024

@fyii je to 13 denní tábor, vždy je tam hodně záchranařiny (modelové příklady první pomoci, vyproštění z auta, co dělat/nedělat u nehody, ...). Pak vždy mají ještě i klasickou celotáborovku - letos ve stylu Asterixe).

tomanovat
16. dub 2024

@glimmer Dobrý den, jaký termín Váš syn jede? Můj syn jede taky poprvé. Jede hned ten první termín a už teď jsem dost nervózní, že tam nebude mít žádného kamaráda

glimmer
autor
17. dub 2024

@tomanovat Vítek jede 21.-27.7.2024