Zase ty boty! Jaké máte pro své školkové děti?

9. zář 2024

Boty, a hlavně ty barefootové pro děti, jsou pro mě hotová noční můra, takže bych teď ráda požádala o radu. 😊 Jaké boty máte pro své školkové děti? Holinky jsou jasné, ale co obouváte do toho hnusného počasí, kdy sice neprší, ale zrovna příjemně taky není? Uvažuju o kožených celoročních botách – myslíte, že zvládnou i nějakou tu kaluž? Četla jsem, že jsou spíš na chladnější léto a teplejší zimu. Znamená to, že když je teď pořídím, budou stačit jen do poloviny října nebo listopadu?
Kdyby barefoot nestály, co stojí, asi bych to tolik neřešila, ale chci na to jít chytřeji, a proto by mě zajímalo, kolik bot máte na podzim a zimu vy nebo jak to řešíte. Moc děkuju za vaše tipy! 😊

jahodi
9. zář 2024

pořídila jsem nepromokavé ponožky. Peckovní věc

autor
9. zář 2024

@jahodi cozeeeee! to jdu googlit!!

misaa56
9. zář 2024

Syn nosí kožené celoročky. Mokro taky zvládnou, párkrát vyšlapl kaluž a ponožky měl suché 😁 ale je fakt že vydrží tak do toho listopadu, záleží podle počasí 😅

petrasipkova1
9. zář 2024

Normálně kupuji kožené celoročky nízké ( syn Froddo, Koel, dcera BeLenka, Koel), potom kotníkové, potom zimní terénní a do města. Celoročky nosíme do mrazu, případně více dnů okolo nuly. Jako úplně do kaluže v nich děti nechodí, už jsou velké. Ale klasika podzimní počasí zvládnou.

gbp
9. zář 2024

na jaře koupím nízké kožené celoročky a ty dají tak do listopadu. pak koupím zimní a ty mají do jara. a normálně nějaké vlhko, mokro zvládnou v pohodě, pravidelně je inpregnuju. do kaluže samozřejmě v gumakach no.

petrasipkova1
9. zář 2024

jinak my teda bydlíme na konci vsi, s velkou zahradou, takže vždycky musíme mít čisté botky do školy a potom další na procházky, do lesů, to mají vetšinou Keeny v létě Seacamp, ted Jasper a pak mají kotníkové pohorky a střídají to podle počasí.

prejeta_zaba
9. zář 2024

Normálně kožené "celoročky" krome tropickych veder je nosí deti celý rok. Na zimu zimní a je to. Naimpregnované preziji všechno!

konidana
9. zář 2024

Naše děti nosily převážně celokožené celoročky. Od hnusného(mokrého) září, přes zimu bez sněhu a s malým popraškem až do hnusného(mokrého) jara. Přes noc usušit vlhké boty , vyndat i vložku aby proschla a zase naimpregnovat. Impregnovala jsem voskem na kůži většinou ve čtvrtek (před odjezdem na víkend do divočiny) a pak případně v pondělí ráno. Holiny na sobě měly tak 2x za život, a z toho jednou jim do nich nateklo vrchem😅

veru181
9. zář 2024

Máme kožené celoroční, pak boty na léto, na zimu a holinky. Celoroční nejsou na blbnutí v kaluži, ale nějaké šlápnutí do ní vydrží. Nosí je i během “teplejších” zimních dní. A máme teda jedny boty do roztrhání nebo růstu nohy - na zahradu, výlet, do školky…

veronicka89
14. zář 2024

Koukam po botech s fleecem a membranou
...