Velikost peřinky do postýlky. Jak velkou koupit?

sarahsimona
2. bře 2021

Holky, mám postýlku 120X60 a nevím, jestli mám koupit peřinku ve velikosti 90X120 nebo 100X135. Chci, aby peřinka vydržela delší dobu a nemusela jsem hned třeba za dva měsíce kupovat větší. Pokud koupím tu větší, nebude moc "překážet" v postýlce? Děkuji 🙂

zelenaesmolda
2. bře 2021

@sarahsimona
1) lepsi mas ty spaci pytle
2) nejdriv vyzkousej jestli dite bude chtit vubec byt prikryte,moje dcera to napriklad nesnese 🙂

sarahsimona
autor
2. bře 2021

@zelenaesmolda Dobře, děkuju za radu 🙂

saarunka
2. bře 2021

@sarahsimona ahojky ,my máme postýlku 120x60 (cestovka na spaní přes den v obyvaku ,jinak spinka s nami v posteli v hnízdě) a mám tam tuto dečku místo peřinky. Je to super v tom ,že nemusím povlíkat ,stačí jednou za čas vyprat🤷🏻‍♀️ Z druhé strany je mikroplyš ❤️ Mají k tomu i ploché polštářky

https://www.lullalove.cz/prikryvky-a-deky/prikr...

zrzeckas
2. bře 2021

My měli 90x120..... Obe deti mely rady spaci pytel.... A ze zacatku mely rady zavinovacky, pak z nich vyrostli a sly to spaciho pytle. Bez něj se u nas nespalo 😃 kdyz bylo tepleji tak perinu nechteli, ale mely jen bodycko a spaci pytel a spokojenost....

Co se velikosti tyce, zalezi i na mamince..... Maly bude met v dubnu 2 a uz nějakou dobu spi pod normalni perinou pro dopele. Segrine male bude v dubnu 2,5 a furt ma perinu 90*120. 😃

potaplice
2. bře 2021

Oboje je možné, ale v rozměru 90x 120 bude asi větší nabídka povlečení. Dětem tento rozměr vydržel skoro do 3 let, ale máme doma chladno a ty dětské peřinky jsou slabší, takže jsem pod ní dávala ještě spacák.