Prostorný batoh na výlety pro děti 2. - 3. třída. Doporučíte?

25. kvě 2023

Maminky, doporučíte prosím batoh pro takto staré děti? Máme BATOH BOLL SIOUX 15 L TRUERED, ale už mi přijde na dceru malý.
Děkuji.

jaja01k
25. kvě 2023

Moji kluci, 2. a 3. třída, mají batohy z decathlonu 18 l. Velikost je pro ně tak akorát, ale kvalitou se to s boll nedá srovnat. Kdybych jim teď chtěla pořídit nové, šla bych nejspíš do boll falcon.

verape
25. kvě 2023

Nám dnes přišly nové batohy Boll Trapper, 18 l a jsem z nich nadšená. Doteď děti (brzy 7 a 9) měly Boll Roo 12 l, ale ty už jsou malé. Kvalita ale skvělá, máme je několik let a drží, jsou pořád jak nové. Viděla jsem u známých i Boll Falcon a nevypadal špatně. Na mého syna mi však přišel velký. Trapper mu sedí a vypadá prostorně.

mishka87
26. kvě 2023

@verape Můžu se zeptat, jak dlouhý je ten Boll Trapper? Kluk má nějakých 136 cm, ale je hubený. Potřeboval by nový batoh. Ten co má je malinký a sotva do něj nacpe plavání, penál, čítanku, menší svačinový box a láhev na pití. Děkuju.

konidana
26. kvě 2023

@mishka87 Boll trapper je malý. Mohou ho nosit mnohem menší děti než váš syn, ale i větší. Naše děti ho měly od 5 let (syn) a od 7 let (dcera cca 120cm v té době), ale klidně jsem ho celý den nosila i já (celkem hubená) se 180cm 🙂

mishka87
26. kvě 2023

@konidana Mě jde o to, aby nebyl moc dlouhý. Má nový batoh do školy a i po úpravě ho má do půlky zadku. Nestěžuje si, ale je cca o 10 cm delší, než ten co měl od první třídy. Jenže ten je prostorem malý a už se mu rozbil zip u hlavní kapsy

konidana
26. kvě 2023

neni dlouhy. Koukkni k martinka33 davala jsem ji tam pod zpravu odkazy na obrazky deti s tim batohem. v pohodě si na zadeh utahl i pěti lety syn s max 110 cm výsky

konidana
26. kvě 2023

@mishka87 martinka_33

mishka87
26. kvě 2023

Děkuju. Asi ho stejně vytáhnu po nákupech, aby si vybral sám a hlavně aby mu sedl na záda. Chci mu na dovolenou koupit nový, aby si tam mohl dát co potřebuje.

verape
26. kvě 2023

@mishka87 Teď nejsem doma, takže ho nezmerim, ale dcera je podobně velký hubeňour a sedne jí. Na zadku ho nemá. My větší nepotřebujeme, 18 l na velkou svačinu, pití, pláštěnku nebo bundu nám na výlet stačí. Věci na trénink a převlečení na závody se také vejdou.

ninive211
26. kvě 2023

Jsme věrní značce Boll. Dcera měla od 5 let Boll Roo 12l (ještě předtím ten úplně nejmenší se srnečkou) a teď v 8,5 dostala Boll Falcon 20l. Ona je na svůj věk statná a relativně vysoká, takže je jí dobře. A pokud se k němu bude hezky chovat, tak jí snad už vydrží aspoň do puberty

verape
26. kvě 2023

@mishka87 Vyfotila jsem ti to.

mishka87
26. kvě 2023

@verape Děkuju, to by mělo vyhovovat.