Odsávačka na hleny. Poradíte, prosím?

7. čer 2022

Ahoj, zvažuji jakou koupit odsávačku na hleny pro prcka. Ve většině případů se všichni shodují pro tu na vysavač, to u nás ovšem nelze - máme centrální vysavač. Zvažuji buďto elektrickou - ta je ovšem rozporuplná (údajně jsou slabé) a nebo ještě Fridu baby (odsátí pusou) co myslíte? Za každý tip děkuji 🙂

fouskovi
7. čer 2022

Tak pusou to samozřejmě jde také ale ty elektrické jsou opravdu k ničemu

gbp
7. čer 2022

my odsavame pusou uplne normalne 🤷🏼‍♀️ na vysavac nemame, z toho ma paniku. ma 2 roky, ale jednou denne pred spanim proste splichnem morskou vodu a odsajem, jinak nemuze usnout, kdyz nema cisty nos. mame nakou obyc chicco.

martiniquest
7. čer 2022

Za me je odsavacka na pusu uplne k nicemu.

veruuu_kubesovic
7. čer 2022

Jednoznačně na vysavač, tuším že se jmenuje Nosátko, pusou to bych asi "hodila šavli"...

tahejhula
7. čer 2022

Ústy to vytáhnout jde, někdy docela zabíračka, ale pokaždé se podařilo.

krisstina93
7. čer 2022

Asi bych koupila obojí a uvidíš co vám bude vyhovovat, ta na pusu stojí pár korun :D já nedám dopustit na Nosátko, ale když nemáte vysavač, tak je to blbé no. Já pusou třeba nevytáhla nic, potřebuju aby to bylo rychlé a měla jsem aspoň jednu volnou ruku na držení dítěte, pusou bych to tahala sto let a dítě by mezitím řvalo, že by se mu vyrobilo nudlí ještě jednou tolik :D

jjasmina
7. čer 2022

mám nosátko na vysavač a top, ruční byla k ničemu

vitezove
7. čer 2022

my máme i na vysavač i elektrickou a jsme spokojený s oběma. Ono je to každé jiné. Ta elektrická je spíš jako klasické smrkání. Takže se ale může používat často. Ten na vysavač má vysát i zadní rýmu (což třeba u nás nefungovalo musím říct), ale samozřejmě toho vysaje víc. Ale zase se má používat málo. Třeba 1x denně jenom. Protože pak se vysušuje nosní sliznice.

zelenaesmolda
7. čer 2022

@tahejhula
me ne,zkousela jsem to jednou a malem jsem se pozvracela protoze to je dost zatah na plice

optimistic
8. čer 2022

@vitezove Prosím s jakou el odsávačkou jste spokojená?

tahejhula
8. čer 2022

@zelenaesmolda bych skoro řekla, že když to zvládne astmatik jako já, tak normálně by to mělo jít taky. Důležité je správně směrovat koncovku v nose dítěte.

chlapecektehu
8. čer 2022

Já si koupila první odsávačku na vysavač no popravdě řečeno to vůbec nic nevytáhlo tak že zbytečně vyhozený 400,-. Potom jsem byla v DM a koupila jsem tam odsávačku která se dávala do pusy aby jsi to vysála sama stála 169,- a jsem s ní naprosto spokojená

optimistic
8. čer 2022

Baby-Vac vs Nosátko. Co je lepší?

fouskovi
9. čer 2022

@vitezove do elektronické bych nikdy nešla

vitezove
9. čer 2022

@fouskovi tak nechoďte. My jsme s ní spokojeni.