Nosní odsávačka. Jakou elektrickou doporučíte?

anetttta123
27. zář 2022

Ahoj maminky,
Mate prosím doporučení na dobrou nosní elektrickou odsávačku? Mame odsavacku na vysavač, ale ten mame velmi hlučný a v noci s tim odsavat dceři rýmu neni uplne ok, všechny vzdy vzbudím.
Děkuji

jjasmina
27. zář 2022

@anetttta123 elektrická tolik neodsaje, vysavac je idwal, odsala jsem hlavně před spaním

fouskovi
27. zář 2022

@anetttta123 elektronická je naprd nemá takový účinek

chlapecektehu
27. zář 2022

@anetttta123 já používala odsávačku kterou si jedním koncem strčíš do pusy a druhý konec dáš do nosu a taháš sama. Za mě to byla nejlepší volba vytáhla jsem vždycky toho nejvíc. Stojí v dm 160,- jestli se nepletu 🙂

veru181
27. zář 2022
fouskovi
27. zář 2022

@veru181 možná že jste spokojená ale elektrické jsou prostě naprd nevytahnou vše

lalen1
27. zář 2022

https://www.pinkorblue.cz/nosiboo-nosni-odsavac...
Mam tuhle od narozeni malého a jsem maximalne spokojena.. Cena je vyšší, ale malemu je 2,5 roku a pořád maká jak má.. Syn trpi na laryngitidy a ma často rýmu.. Neni bez hluku, ale pořád min jak vysavac a je skladnejsi...

veru181
27. zář 2022

@fouskovi Tak já jen odpovídám na dotaz 🙂 Za dva roky jsme s ní zvládli všechny rýmy bez problému. Mně se zase příčí ta na vysavač, samozřejmě kdyby tahle nestačila, budu hledat jiné řešení.

anetttta123
autor
27. zář 2022

Tak jsme to nakonec vyřešili novym vysavacem, ktery nedela takovy randal a brzy by byl stejně potreba nový. 😁 A navic mam z nej i obrovskou radost ❤️😁

jana_zofie
27. zář 2022

Neni. Odsaj pusou. Koupila jsem Braun, nulovy vysledek krom toho, ze se male libilo jak to vrni...