Matrace do postýlky, prosím o zkušenost 🙏

pechyna4
20. kvě 2021

Holkyy jakou máte matraci v postýlce? A jak jste spokojené? ☺️
Chtěla jsem nejprve kokos, molitan, kokos.. Ale prý ty přírodní nejsou dobré, a že jsou nejlepší ty pěnové 🤷‍♀️
Tak se prosím podělte o své zkušenosti ☺️❤️

anetka9
20. kvě 2021

@pechyna4 my mame prave kokos molitan kokos a dobry🙂 syn na ni spi uz dva roky, nema zadne prohlubne, prolezeniny, je porad jako nova🙂 mame koupenou i druhou do cestovni postylky

viki999
21. kvě 2021

Kokos a pohanka do sebe stahují vlhkost a mají tendence plesnivet. Za mě nevhodné.. v obou postylkach jsme měli pěnu, teď už spí na velké posteli..

j.a.n.i
21. kvě 2021

@pechyna4 Upřímně, pri vaze ci spise nevaze mimina staci klasicky molitan. Praktické, levné a funcni.

zelenaesmolda
21. kvě 2021

@j.a.n.i
molitan nikdy,prave detem se doporucuji tvrdsi matrace a molitan je mekky.To je to nejhorsi na cem dite muze spat.

@viki999
ano,tohle nam taky rekli v obchode o pohankovych matracich.nemaji byt ani v mistnosti kde se susi pradlo

nikivm
21. kvě 2021

@pechyna4 kokos se nedoporučuje kvůli vlhkosti. Já mám latexovou, plus nepromok podložka, ale už tady byly holky které s ní nebyly spokojené. Za mě zatím super. Mám jí 11 cm vysokou, aby zvládla i větší váhu a byla co nejpohodlnější, ale ve finále je prcek stejně většinou se mnou v posteli

j.a.n.i
21. kvě 2021

@zelenaesmolda molitan je měkký pro dospeleho, ne pro ani ne 10 kg dite. Plus je tedy delaji v ruznych tvrdostech a rika se tomu vznesene pena...

mamikry
21. kvě 2021

@pechyna4 Mame pro miminko matraci Träumeland ze studene peny. Je drazsi, ale kvalitni a ma stranu pro miminko a pro batole. Mela by dobre odvetravat a ma integrovanou ochranu proti navlhnuti.

zelenaesmolda
21. kvě 2021

@j.a.n.i
kazda pena rozhodne neni molitan

j.a.n.i
21. kvě 2021

@zelenaesmolda každá ne ale spousta ano

luhana
21. kvě 2021

@pechyna4
Mame taky nejakou kokosovou, ale je to celkem jedno. Spi vsude, jen ne v postylce 🤪

pechyna4
autor
22. kvě 2021

Holky děkuji ❤️☺️
Ale chtělo by to ještě více zkušeností, a informací 😃tak snad ještě nekdo napíše.

lilian2111
23. kvě 2021

Máme kokos, molitan, kokos a jsme spokojeni.