Mantinel do postýlky. Jaký se osvědčil?

zuzaaaaa
3. kvě 2022

Holky taková praktická diskuze. Jakej mantinel se Vam osvědčil nejvic. U dcery jsem mela prvne polštářkovy, pak ale zacla neustale rozvazovat šňůrky a celkově ty polštářky nevypadaly pak nic moc. Pak jsem koupila klasiku plochej, ale hrozne sjizdel a byl zachvilku takovej zvalchovanej. Ted uvazuju o pletenym copu, využily jste ho pozdeji i ve velky posteli? Nejsou úplně nejlevnejsi. Děkuji děkuji 🍀🌹😆

saarunka
3. kvě 2022

@zuzaaaaa já třeba až teď kupovala do domečkový pletenej ,není tak tlustej ,ale ani drahej. V reserved mají za 900

emillyhk
3. kvě 2022

@zuzaaaaa V postýlce jsme měli nejdřív cop (zmenšilo to hezky prostor), později ten plochý. Pár týdnů to syn rozvazoval, tak jsem ho musela vždycky po spaní zase zavázat, ale je to pár šňůrek 😉 Ten cop máme na velké posteli, ale jestli to bude vyhovovat i později, to zatím nevím (syn má 15m a ještě je v postýlce).

me_druhe_ja
3. kvě 2022

Rozhodně ten obyc z iKey, který jde dát kolem celého obvodu

jako_mala_holka
3. kvě 2022

Měli jsme polštářky chvíli, ale víc vyhovoval plochý, dala jsem ho tak, aby pokrýval polovinu postýlky, za hlavou a z jedné delší strany, postýlku jsem měla vedle naší postele a tak abych do ní viděla

lobella
6. kvě 2022

Zadny, nejak nechapu, k cemu je to dobre🤔decka se mi nikdy neomlatily a ze starsi dcera sebou mele....vsichni porizuji monitory dechu a pak postylku ucpou mantinely, polstarky, nebesy atd...

me_druhe_ja
6. kvě 2022

@lobella Já teda neměla monitor ani u jednoho, ale na oba mám ten obyč z iKey, co je po celým obvodu a je to z důvodu, že jim v noci nepadají dudlíky na zem (nakonec tam.stejne skončí, ale to až ráno, co je začnou vyhazovat 😀)

emillyhk
7. kvě 2022

@me_druhe_ja Přesně - mantinel slouží hlavně k tomu, že dudlíky zůstávají v postýlce 😄😄 Máme teda z Lidlu, takže dva kousky, aby byl po celém obvodu. Navíc mu díky mantinelu nesvítí noční lampička přímo do postýlky (jednu dobu spal jenom při světle 🤦‍♀️). A náš malý se k němu teda i hodně tulil, takže u nás měl mantinel smysl.

lobella
7. kvě 2022

@me_druhe_ja tento duvod jsem jeste neslysela, ale chapu....moje decka nemela dudlik a spi s nami, tak toto neresim🙂

tereza0127
7. kvě 2022

@zuzaaaaa když byla dcera miminko, tak jsme měli cop kolem celé postýlky (zabere hodně místa). Teď má dcera 21 měsíců a máme plochý také kolem celé postýlky a super 🙂 má tam takové svoje soukromí a já v noci hodně větrám, tak na ni aspoň netahne 🙂