Koupací pleny nebo plavky?

deliba
16. srp 2022

Ahoj holky, jedeme s malým synem (9m) poprvé k moři. Co berete svým miminkům do bazénu? Ty jednorázové pleny a nebo ty plavkové kalhotky? A ty plavky bych asi musela po každém použití prát, že?🙂 Fungují dobře a vše pochytí? Děkuju za rady a zkušenosti 🙂

konidana
16. srp 2022

@deliba vždy jsem měla miminkovský plavky. Moč projde, stolici zachytí. Stačí přemáchnout. Já si nedokážu představit dávat dítěti do vody jakoukoli plenu, ani ty plavací.

deliba
autor
16. srp 2022

@konidana Mám podobný názor 🙂 Děkuji a jaké jste kupovala? Znacku myslim

konidana
16. srp 2022

@deliba už netuším...

marcicek84
16. srp 2022

@deliba kikko maji i takove s cvockama,ze si nastavite velikost,ty bez nich ne vzdy uplne sedi

krisstina93
16. srp 2022

Je to jedno, prostě jakékoliv plavky co zachytí případně bobek. Ono ta plena je taky jen na tom principu.

dashyyy
16. srp 2022

@krisstina93 mám velice špatnou zkušenost, že nacucaná plavací plína nechytí vůbec nic ☹
@deliba je to teda už asi 7 let ale kupovala jsem plavečky splach about a velká spokojenost 🙂

felixfelicis
16. srp 2022

Plavky Splash About.

evculinda
16. srp 2022

nesmrtelné Happy Nappy Splash About, nebo taky na patentky od české firmy Bamboolik

deliba
autor
16. srp 2022

Dekuji vsem 🙂

aspie83
16. srp 2022

@deliba za mě určitě plavky 😉 měli jsme fashy, co mají kolem nožiček gumičky. Ty neoprenové neseděly ani jednomu synovi 🙈

deliba
autor
16. srp 2022

Holky a doporučujete ty klasické kalhotky, nebo ty co mají ty gumičky upnuté k nožkám? 🙂

elesse
16. srp 2022

Taky plavky, měli jsme tyto http://www.plenkoteka.cz/kategorie/latkove-plen... a vydržely od prvních plivacích pokusů ve 3 měsících do 2 let. Dostala jsem jako dobrou radu, že jsou lepší rozepínací, když dojde k nehodě, rozepneš a sundáš, ty stahovací musíš stáhnout (což jde špatně a umažeš zbytek dítěte🙂) Nehodu jsme ale nikdy řešit nemuseli. Zkoušela jsem jednou ty plavci plenky, ale nacucá to vodu a akorát se v tom blbě plave.

lidija1234
21. srp 2022

@deliba já používám obojí a musím říct že mě víc vyhovují plavací plenky. Malý má období vzdoru při převlékání, utíká mi a ty cvokove plavky než zapnu tak je to boj. Hlavně Plinius po koupání vezmu a vyhodím a když jde znovu do vody tak dám suchou za to plavky nestihnou uschnout takže znovu oblékám do mokrých plavek.

veroniquecz
21. srp 2022

Určitě plavky, plenky jsou naprd. Máme Splash about a jsou perfektní.