Jakou velikost bundy z H&M?

3. led 2022

Ahoj holky, chci se jen poradit. Dcerka má 14 měsíců, teď mají v akci jednu bundu, poslední velikosti, je na Jaro.
Malá je delší, ale drobná, třeba velikost body má 74 a ještě ji jsou větší, ale svetr, bundu má 80 a je ji akorát. Přece jenom Jaro je až tak za 2 mesice, ale chtěla bych ji tu bundu už vzít.
Jakou máte zkušenost s bundami, větší nebo akorát?
Děkuji

hojda
3. led 2022

HM má věci spíše větší, bunda z Lidlu velikost 164 je stejná jako z HM 146/152. https://mkczimgmodrykonik.vshcdn.net/cjiFZRNNZf...

autor
3. led 2022

@hojda takže když 80 ji sedí akorát, tak vzít 86? 🙂

hojda
3. led 2022

Já myslím, že jí bude i ta 80, ale zkus si pohledat na bazaru nějakou podobnou z HM ve velikost 80 a 86, občas tam maminky píšou i rozměry.

autor
3. led 2022

@hojda Super děkuji moc.. mně se líbí prave ještě jedna z nové kolekce a to je teď novinka 😔

autor
3. led 2022

@hojda Jsem hlavně taková nerozhodna, pepco víme všichni má velikosti o dost mensi.. body nosí 80 - ale bundu tu jsem ji dala včera má 74 a je ji akorát 🤣

fifinka2020
3. led 2022

Já mám Teda úplně opačnou zkušenost, ale je fakt, že ne s bundama... synovi tam často kupuju svetriky a to Teda mu jsou akorát nebo těsně co nosí (a to je hubený a ne obr). Naopak v lidlu beru o velikost menší, protože mají obří věci...

aspie83
3. led 2022

@fifinka2020 mám stejnou zkušenost 😉 z Lidlu má mladší normálně 74/80 a jinde 86 i 92 😁😁

mamikry
3. led 2022

Mám velké děti a HM věci jim jsou většinou na jejich věkovou kategorii větší. Bundičky jsem tam tedy nekupovala, ale trička, svetry a kalhoty to tak vždy měly.

ajja87
3. led 2022

@aspie83
@fifinka2020 též stejná zkušenost
Jinak autorce... Ja s bundani taky nemám m9c zkušenost, ale třeba teď pred vánoci jsem dceři tam kupovala trička (momentální velikost 122/128)vzala jsem tedy sadu trik v této velikosti a pak ještě jednu sadu jiných... První sada tak tak spíš bych řekla i malá a druhá ji je perfektně... Pak jsem tam brala svetr a ten ji je pro změnu větší... Takže babo rad 🤷‍♀️😀

alokina
4. led 2022

Vzala bych 86 😁 bude ji mít i na podzim