Hojdavák nebo kolébka?

cherie24
26. srp 2021

Dámy, kdo měl doma na miminko kolébku nebo hojdavak, osvědčilo se vám něco z toho? 🙂 Líbí se mi ty multifunkční kolébky, co vybrují a hrají, ale přijde mi, že v hojdavaku by lépe usínalo? Díky za odpovědi.

janina228
26. srp 2021

Měla jsem něco jako Hojdavak (vypadalo to stejně ale od jiné značky,už nevím 🙈) a osvědčil se velmi dobře 👍! Dcera v něm spinkala moc ráda🙂

veroniqess
27. srp 2021

Hojdavak 😊

barunkiss
27. srp 2021

Za nás 100% hojdavak !👍🏻

vendes
27. srp 2021

Máme hačku od tiki-mechulka (to samé jako hojdavak) a dcera v ní přes den spí i teď. Za mě dobrá investice. Teď jsme se přestěhovali a už aby byla kotva ve stropě.

cherie24
autor
28. srp 2021

@janina228
@veroniqess
@barunkiss
@vendes díky dámy, taky se spíše přikláním k hojdavaku, akorát jsem se trošku zasekla na tom jakou velikost koupit. Mám ještě 2 letou treperendu a když jsem viděla, co vyváděla když jsme vytáhli vajíčko a jak obrečela prodej, tak jsem i dost přehodnotila výběr věcí pro miminko a takové ty věci do 8 kilo a tak nebrat, protože to jí nevysvětlím, že to je jen pro miminko 😀 ale pro mimi asi lepší ten baby ne? Pak třeba koupit větší pro obě děti, ale rovnou velký asi moc vhodný nebude že? 🙄

pikl
28. srp 2021

@cherie24 my jsme měli nejmenší velikost hojdavaku a nosnost byla myslím 15 kg, takže i starší dcera si tam mohla vlézt. S větším nemam zkušenosti, ale aby to pro miminko nebylo zas moc velké.

janina228
28. srp 2021

Taky jsme měli hamaku ve velikosti pro miminko a starší se taky sem tam zhoupla.. víc než nosnosti samotného výrobku bych dala pozor na ukotvení.

vendes
28. srp 2021

@cherie24 U rodičů máme hačku od tiki do 30 kg, ta naše doma je do 15 kg váhy.