Dilema - hnízdečko pro miminko.🤣 Nové či po předchozím dítěti?

23. srp 2023

Zdravím ženy,
Mám doma hnízdečko po dceři. Je takové hezké zelenošedé se zvířecími motivy. Nechávala jsme ho síť na zakázku. Používala jsme ho vpodstatě do roka... Dokud se do něj vešla. Teď čekáme ale syna. Původně jsem si říkala, že mu to stačí, že je to rozmar 🤣 na jednu stranu asi je... Ale přijde.mi to takové osobité. A říkám si, že mu koupím jiné. Na netu jsem našla vzor který je pro nás jak dělaný... Itálie... Jsme milovníci Itálie❤️. A tak si říkám jak jste to měly vy?? Použily jste staré hnízdečko po předchozím dítku či jste také koupily nové???
To staré bych se snažila prodat. Říkám si, že na fotkách aspoň bude vypadat jinak než jeho ségra 🤣🤣

veroniquecz
23. srp 2023

Měla jsem stejné. Za mě zbytečné kupovat nové. Stejně tak “podedila”
Mladší kočárek, postýlku, kolibku….

konidana
23. srp 2023

Moje děti dědily úplně všecko, co šlo. Ale je fakt, že na některých fotkách už mi už dá hodně zabrat, abych rozklíčovala, které dítě to vlastně je😅 Mám holku a kluka😂

zelenaesmolda
23. srp 2023

Zbytecne vyhozene penize kupovat nove

jaja01k
23. srp 2023

Hnízdečko jsem neměla vůbec, jinak mladší po starším podědil úplně všechno.
Hele, je to rozmar, ale jestli po tom novém moc toužíš a nezruinuje vás to, udělej si radost 😀

alice180
23. srp 2023

Neekonomický a neekologicky

pampelina18
23. srp 2023

Celkově zbytečně vyhozené peníze... To už by jste měla teda koupit nové všechno a nic po dceři nepoužívat, ani postýlku, ani kočárek ani autosedačku nic...

zelenaesmolda
23. srp 2023

@pampelina18
Autosedacku zalezi jak je stara,maji taky zivotnost

bunicka
23. srp 2023

Taky jsem hnízdečko neměla, ale jen kojící polštář. A syn po dceři dědil vše co šlo, takže pro mě je to jen rozmar.

cherie24
23. srp 2023

Já mám taky hnízdečko šité na zakázku a schválně jsem ho chtěla v neutrální barvě, kdyby náhodou třeba ještě bylo mimčo a byl to kluk. Máme to celý set (hnízdečko, deka, zavinovačka, mantinely, polštářek) takže kvůli hnízdečku bych určitě všechno neměnila 😄 Ale jako jestli na to peníze máte, tak proč ne, udělej si radost. 😉 Jestli počítáte peníze, tak je to opravdu nerozum a nesmysl, ale jestli vám to do rozpočtu nezasáhne a hnízdečko původní prodáš, klidně bych koupila.

betysch
23. srp 2023

Jestli se ti líbí a udělá ti radost tak si ho kup 🙂.

klokanka31
23. srp 2023

Pokud chceš tak kup nové, člověk si musí dělat radost 😊

daasqua
23. srp 2023

Dcera měla bleděmodré s ptáčky, protože mi doktoři bez úplatku nechtěli říct pohlaví a já myslela, že bude kluk 😀 Syn tedy pak taky byl v tom samém. Dokonce spí v postýlce s růžovými mantinely. Co z té látky třeba nechat ušít něco jiného? Tohle je takový rozmar (což lidí mívají běžné, to zas jo), je zbytečné kupovat druhé.

lauriak
23. srp 2023

Pride mi to naozaj rozmar, kor ked je v neutralnych barvach. Keby bolo ruzove tak pre syna by som vymenila ale inak je to zbytocne. Praveze im mozes spravit pekne zrovnavacie fotky v tom istom hnizdecku ❤️

guliii
23. srp 2023

Používali jsme to po prvním. Tomu miminku je to úplně jedno. To mu raději něco koupím až z toho bude mít rozum.

eviicka
23. srp 2023

Hnízdečko jsme neměli, děti dědí zatím vše co se nerozpadá. Je to neekonomický a neekologický rozmar. ALE kolik zbytečností lidé nakoupí... pokud to je něco, co chceš a udělá ti to radost, využiješ to, proč ne.

mamora
25. srp 2023

Za mě taky zbytečné kupovat nové. Na bazarech je takových věcí mraky, takže ho třeba ani neprodáš. Pokud ti jde o to je odlišit, tak co třeba nějaká nášivka? Sluníčko, autíčko v italských barvách 😉