Capáčk. Poradíte, prosím, s výběrem?

makky225
19. dub 2023

Ahoj holky prosím o pomoc s výběrem. Malá (11měsíců) se za poslední 3 týdny krásně rozchodila - klidně přejde celý byt a tak bych ji chtěla začít dávat na zem i venku. Nevím si rady s výběrem botiček - jelikož už pěkně chodí tak by byla vhodná asi gumová podrážka, jenže tyto capky jsou na netu dostupné ve velké velikosti (kontrétně třeba značky hopi hop a liliputi). Malá je opravdu drobná (blíží se k 8kg) a velikost nožky má na capáčky které mají koženou podrážku a hodí se tak do kočárku a nee pro dítě co běhá a nezastaví se. Samozřejmě počítám i s nadměrkem. Kolik toho ty capáčky vydrží? Ať je nemá hned zničené. Mám zkoušet hledat s gumovou podrážkou dál nebo vzít jakékoli capky a třeba za měsíc už přejít na barefoot botky/sandálky? Jak dlouho ty dětičky chodí v capákách - vím, že se píše minimálně 2 měsíce ale zajímají mě spíš zkušenosti. Vydrží v capačkách třeba i přes léto a do normálních botek až na podzim? Pro rýpalky samozřejmě nemyslím v jedněch botech ale ve stylu bot (capáčky). Děkuji za každou radu

konidana
19. dub 2023

@makky225 nemusi mit gumovou podrazku, i na ven staci kozene. Ale ber jen osvedcene znacky a pravou kuzi. Ta vydrzi i chozeni venku. Ale je potreba capacky pravidelne osetrovat, mazat pripravkem na kuzi. Pokud z nich nevyroste, vydrží do podzimu v pohode. V capackach muze chodit klidne nekolik let😉

makky225
autor
19. dub 2023

@konidana bála jsem se, aby je na hřišti hned neprodřela 😀 je to docela dračice

konidana
19. dub 2023

@makky225 boty prodre az na odrazedle😅

makky225
autor
19. dub 2023

@konidana 😀 tak to bude v pohodě. Díky moc za radu

konidana
19. dub 2023

@makky225 a koukam ze Dadoos sije capacky na miru

zuzroko
19. dub 2023

@makky225 ahoj, zkus kouknout na mylerie.cz a na bobux pro začínající chodce 😊

zuzekk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ondul
20. dub 2023

Mám opak doporučení - vyhni se DD step capáčkům s vložkou, vložka lítá po celé botě a hrne se.

makky225
autor
20. dub 2023

@zuzroko díky kouknu 🙂

makky225
autor
20. dub 2023

@ondul díky za tip 😉

makky225
autor
20. dub 2023

@zuzekk děkuji za tip 🙂 kouknu

zuzekk
21. dub 2023

@makky225 nemohla jsem si vzpomenout- Drahs!