Ztráta libida. Poradíte?

kr3weta
25. srp 2020

Dobrý den. Již léta se potýkám se ztrátou libida. Po letech užívání anti jsem se rozhodla vysadit že se to snad zlepší, ale nestalo se. Již jsem bez anti 3 roky. Je mi 32, jsem rok od porodu. Sex tak 1x do měsíce. Manžel už v tom vidí velký problém, možná to povede až k rozvodu, netuuším. Nevím co mám dělat. Mám i nemocnou štítnou žlázu, tak možná to může být i tím. Chtěla bych svůj problém vyřešit, aby mě manžel neopustil, ale nevím jak. Na sex nemám vůbec chuť, ani pomyšlení. Poradíte? Jsem ochotná brát i nějaké doplňky stravy, pokud to nebudou vyhozené peníze...

nattt
25. srp 2020

@kr3weta co zkusit nejaky komplexnejsi pristup? Neni to treba i psychicke? Treba zkusit kraniosakralni terapii (ci jinou, popovidat si s terapeutem) nebo zajit k dobremu homeopatovi (nejen koupit nejaka homeopatika v lekarne)

cherie24
25. srp 2020

@kr3weta a co spíš nějaký kurz nebo párovou terapii? Já jsem třeba sledovala videa na youtube a koupila si kurz od Denisy Říhy Palečkové a ztrátu libida, tam řeší celkem často. Třeba vůbec není problém ve zdraví, ale v psychice. Nutit se jednou za měsíc k sexu, aby mě manžel neopustil je dost špatně a k návratu chuti na sex to rozhodně ani trochu nepomůže, právě spíš naopak. On když je člověk unavený z péče o dítě a znuděný z denní rutiny - dítě, domácnost a pak se ještě nutí se překonat a obšťastnit manžela ... Snažit by se měl i on ne jen ty, aby si k tobě našel cestu a navnadil tě zase zpátky k chuti. Dost hezky to tam vysvětluje, že žena není chlap a že k tomu je potřeba úplně jiný přístup, než si říct teď bude sex, tak jdem na to. To ženě akorát zprotivý sex ještě víc. 😊

squezy
25. srp 2020

@kr3weta Už jsi to řešila někde u doktora? Třeba na gynde? Muzou v tom být hormony, třeba by ti udělal testy a něco doporučil..

klokanka31
25. srp 2020

@cherie24 Tak jsem asi chlap 😆 mně nedělá problém říct pojď jdem na to, a bez nějakých sladkých ťuťuňuňu...

amazonkajanik
25. srp 2020

@klokanka31 mě upadá libido,páč nechce ten můj.ne že by nechtěl úplně,ale zdravotně 😟 na dovolené doufal,že se to srovná,ale bohužel

lv
25. srp 2020

Řeš s lékařem, gynekologen, případně sexuologem. Jde spíš o tebe, tvůj pocit, ne o to, aby ti kvůli tomu neutekl chlap.

klokanka31
25. srp 2020

@amazonkajanik A ten můj je na to zas línej. Sám přiznal, že se mu nechce. Ale když se do toho už dokope, tak se mu to líbí 🙄

martaskaaa
25. srp 2020

Na podporu libida je pár přírodních věci 🙂 Maca, kotvičník... Asi bych nekupovala nějak předražený prášky

amazonkajanik
25. srp 2020

@klokanka31 aspoň že tak. Ten můj by chtěl,ale nemůže 😟 a to není impotentní,jen prostě chytil nějakou potvoru a ne a ne se z toho dostat...

lucifux
25. srp 2020

Manžel na libido bere doplněk stravy Erefit. Zkusil kde co, ale toto je fakt bomba. Nevím zda to je jen pro pány, nebo může užívat i žena. Ale určitě doporučuji Erefit.

aklin
25. srp 2020

Holky, taky s tím mám problém. Nejhorší je, že se mi nechce a ani nepociťuji touhu. Vždy v plodném období jsem byla aktivni, ale posledních pár měsíců je to zlé. U nás i tu touhu zabíjí zaměstnání na směny, kdy se míjíme tzv. ve dveřích.

brussali
25. srp 2020

@kr3weta mela jsem nejakou dobu po porodu taky dost nízké libido. U me kojenim a take neustale se budicim ditetem, ktere jsem musela chodit uspavat ja. Hlava vubec nestihala vyjit ze stavu pohotovosti a plneni povinnosti, do nejakeho vyhledávání slasti. Manzel musel vzdy naladit... Po snizenem kojeni a prvni menstruaci se vse rapidne zlepsilo.

kr3weta
autor
26. srp 2020

@brussali ja jsem bohuzel po porodu nekojila a jsem jiz 14 mesicu po porodu. bavila jsem se dnes se svou gyn a jelikoz jsem vysadila pred 3 lety anti a nepomohlo nemohla mi nijak poradit. driv jsem si na sexu zakladala a dnes vymejslim co udelat abych se mu vyhla...zkusim macu, snad pomuze.

kr3weta
autor
26. srp 2020

dekuji vsem za tipy. neco jsem si pohledala na internetu a rozhodla se pro macu, tak snad to nebude dalsi krok do nikam.

perexka
27. srp 2020

@kr3weta a není to dané tím, že tě chlap začal po porodu srát, že ti nepomáhá s dítětem a že jsi začala na něj třeba jinak pohlížet? že už tě prostě nevzrušuje jako dřív? Všichni víme, že lítat kolem dítěte je dost velký záhul a člověk nemá už tolik síly pak ještě obskakovat chlapa 🙂 řekla bych, že záleží dost na tom, jak ho nyní celkově vnímáš.. a taky jak vnímáš samu sebe.. máš se nyní ráda? co třeba zkusit i nějaké sex. pomůcky a zase se do toho nějak postupně dostat? doporučuji třeba vibrační hlavici 🙂

kr3weta
autor
27. srp 2020

@perexka to prave ne. naopak mi pomaha a hodne se venuje synovi. je tohle ale uz dlouhodoba zalezitost zhruba 4 let. mozna je to ve me psychicky. pribrala jsem 5 kg, ktere na me jsou dost videt a nejsem se sebou spokojena, ale nemam vuli s tim neco delat. prsa nejsou co byvala a celkove si uz neprijdu moc hezka a atraktivni. mozna se nam zivot zevsednel a ja nemam duvod svoje nedostatky menit a skryvat kdyz uz se zname krizem krazem, ale pres to vsechno mi to nejspis vadi. asi s tim budu muset neco zacit delat a srovnat si to nejdriv sama v sobe