Zlé sny. Máte o svých maminkách?

1. únor 2021

Taky máte ošklivé sny o svých miminkách (že je nemůžete najít, že vám ho někdo chce ukrást a podobně) , nebo jsem jen já cvok? 😯 Já mám tyhle sny poslední dobou pořád, a už mě to fakt štve.

martinazidkova
1. únor 2021

Jak v těhotenství, tak po porodu
Že jsem celý den nekojila, odjela a nechala ji samu doma a tak různě
A nejhorší na těch snech je, že mi to v tu chvíli úplně jedno a pak když se vzbudím, tak jsem z toho celý den přešlá

veru181
1. únor 2021

Naštěstí ne často, ale taky se mi to stává 🙂

autor
1. únor 2021

@martinazidkova To já v těch snech jsem vždycky na mrtvici 😣

ireniq
1. únor 2021

Já jsem to taky měla asi do jednoho roku malýho, že ho nemůžu najít, že jsem mu zapomněla dát životně nutný lék (ve skutečnosti nikdy žádné léky nebral), že jsem zanedbala přípravu před nějakým životně důležitým zákrokem ráno (nikdy žádný neměl)… vždycky jsem se vzbudila opocená a byla přesvědčená, že mu opravdu musím nějaký lék dát. Přešlo to samo...

autor
1. únor 2021

Třeba dneska v noci, jeden sen že mi zloděj vzal malou, a pak s ní šel zpátky ke mě a ptal se jí, jestli chce naposled vidět maminku.
A druhý sen že jsem musela po úřadech a manžel řekl že malou odveze ke své mámě než půjde do práce. Já pak najednou měla blbý pocit, že přece ji nenechám u tchýně, tak jsem mu volala co je s malou, a on mi řekl že malou nechtěl nakonec dát mámě, a tak ji nechal doma. A když jsem mu nadávala tak on na mě ať se nebojím, že se určitě z postýlky ani nehla. No a já na mrtvici že musím honem domů.

autor
1. únor 2021

@ireniq Tak snad to nebude trvat věčně, malé je zatím 9 měsíců. Ale mě se vždycky po probuzení chce brečet 😥

misu8
1. únor 2021

Taky se mi často zdají podobné hrůzy. Třeba že jsem někomu z rodiny půjčila malou na procházku a on ji někde zapomněl. Nebo že jsem musela jít už do práce a až po půl dni jsem si uvědomila, že malá zůstala sama doma. Pak jsem se snažila rychle dostat domů, ale ujížděly mi autobusy a nemohla jsem se tam dostat. Nebo jsme byli na dovolené na horách s příbuznými. Já s manželem jsme šli na výlet a příbuzní hlídali malou. Když jsme se vrátili do chaty, malá nikde, každý se vymlouval, že ji měl hlídat někdo jiný. A naposledy, jela jsem někam autem. Malá zůstala doma s tátou. Někde jsem zaparkovala a šla něco vyřídit. Pak se ten sen změnil, že jsem měla malou s sebou a nechala ji samotnou v autě. Tak jsem letěla k autu, to mělo otevřené dveře a auto prázdné. Já začala ze snu hystericky křičet. Vždycky mi pak ještě trvá, než se uklidním. Asi mám v sobě ten strach o dítě hodně zakořeněný a zatím ji dávám někomu hlídat jen na opravdu nezbytnou dobu a vždycky jsem z toho nesvá. Jak zvládnem školku, kde ji spolu s 25 dalšími dětmi bude hlídat někdo cizí, to teda nevím.🤔

autor
1. únor 2021

@misu8 Já nikomu malou na hlídání nedávám, nějak si to nedovedu představit. A se školkou to jde vyřešit, prostě jí tam nedávat, a buď s ní být doma, nebo třeba ať hlídá babička...

misu8
1. únor 2021

To ale taky úplně nejde. Babičky chodí do práce. Teď jsem podruhé těhotná, tak ji do školky hned od 3 let dávat nemusím. Ale od 5 let je povinná. Navíc je potřeba, aby si zvykla být v kolektivu, že jsou tam nějaká pravidla, aby si uměla hrát a bavit se s ostatními dětmi a nebyl z ní pak ve škole úplný asociál, kterého budou šikanovat, protože je divná. Tak určitě alespoň na dopoledne ( + ze začátku nějaký zvykací režim) je ta školka přínosná. To je jen moje paranoia, se kterou se musím nějak vypořádat.

autor
1. únor 2021

@misu8 Ale ten povinný rok se prý dá domluvit že dítě bude vyučované doma. Já se nad tím dost rozmýšlím, nejen že máme s manželem se školkou špatné osobní zkušenosti, ale mého bratra ještě s kamarádem dokonce školka ztratila na procházce. Prý ho naštěstí poznala pošťačka, a tak je dovedla domů k nám, a mamka je pak odvedla zpátky do školky. Sice to bylo už před x lety, ale stejně...

evsi88
1. únor 2021

Pockat holky, maminkach ?!😀

autor
1. únor 2021

@evsi88 Já psala jen nadpis máte zlé sny?

evsi88
1. únor 2021

Teď je tam prave tenhle “Zlé sny. Máte o svých maminkách?” 😀

kana11
1. únor 2021

Mě se od porodu nezdal ještě ani jeden sen 🤔 25.12.2020 jsem rodila..

autor
2. únor 2021

@kana11 Tak to ještě třeba přijde