Ženy, které máte rozvedené muže, kteří mají děti z předchozího vztahu, poradíte, prosím?

iskrickasmutna
7. zář 2021

Mam rozvedeneho partnera ,ktory ma dve deti s manzelstva.Poviem pravdu uz mi ani o to byt stastna nejde hlavne o to az je klud.Sama mam dieta a nerozumiem tomu ze v podstate od mala vychovavam dceru sama robim na tri smeny a ta dcerka sa uci vyborne poslucha je uctiva.A nerozumiem tomu preco ked oni boli na chlapcov dvaja ze je to uplny opak.Snazim sa partnera pochopit a s detmi mu pomahat ale neako sa nikam nehybeme.Deti proste nevnimaju nic len seba.Prosim o rady kto to zazil a ako docielit aby jeho ex nevolala koli kazdej hluposti co den a aby deti boli oki

irmamala
7. zář 2021

Na nějako jednoznačnou odpověď si uvedla strašně málo informací. Kolik je dětem, s kým žijí, jak dlouho jste spolu, co dělají za problémy, co má ex za problém..... Obecně bych se ale jako macecha do nějakých výchovných náprav nepouštěla, to by si měl vyřešit v první řádě jejich otec.

j.a.n.i
7. zář 2021

@iskrickasmutna Dekuj bohu, ze mas od prirody hodne, klidné a chytré dite a nepovysuj se nad temi, kdo tohle stesti nemaji...

konidana
7. zář 2021

@iskrickasmutna očividně jeho děti měly doma jiné podmínky a jiné vzory než tvoje dítě. Je to těžké. Asi jen hodně trpělivosti a neřešit neřešitelné... Bohužel nijak neporadím, ani si to nedokážu představit, jak bych se chovala k jiným než svým dětem...

andelka
7. zář 2021

Nemůžeš soudit něco,čeho jsi nebyla součástí a účastna. To,že má někdo oba rodiče neznamená vůbec nic. A ex a dětmi to musí řešit chlap. Každé dítě je jiné. Nemůžeš absolutně srovnávat.

martt
7. zář 2021

@iskrickasmutna První chyba je, že srovnáváš nesrovnatelné. Každé dítě je jiné. Píšeš málo informací, abychom tady dokázali poradit nebo porozumět situaci. Pokud ex volá tvému příteli kvůli každé "blbosti" tak je více možností. Buď se nesrovnala z jeho odchodem. Nebo si prostě sama neví rady, i takový lidi jsou , ze nejsou v životě moc samostatný a potřebuji věčně "vodit za ručičku" a vůbec pokud mají děti. Ale tohle všechno si musí vyřešit přítel sám

j.a.n.i
7. zář 2021

@konidana Klidně mohli mit víceméně stejne nebo hodne podobné, ono totiž vsechny deti nejsou stejne. Klidně muze byt jeden ze sourozencu ona pilna ucici se holcicka a druhy kluk raubir a pruserar, přestože maji zazemi stejne.

iskrickasmutna
autor
8. zář 2021

dakujem vsetkym za nazory.mate pravdu nemozem srovnavat deti ...len som chcela pomoct ..ale je pravda toto si musi partner riesit sam ..dakujem vsetkym

nikjean
8. zář 2021

@iskrickasmutna Bohužel znám dost párů, kteří se kvůli odlišné výchově svých dětí, které si do vztahu přivedli, rozešli. Bude na tobě, zda to budeš respektovat a tolerovat či nikoliv. Žádná univerzální rada na to neexistuje.

iskrickasmutna
autor
8. zář 2021

@nikjean no na mna je to celkom silna kava som v celku kludny clovek.so starsim som mala konflikt tak az ze do mna skocil a mi nadal tak dostal facku.potom sa omluvil ale uz mi povolili nervy.mladsi vyzera byt kludnejsi ale nie o moc.odvtedy sa drzim stranou od ich vychovy a celkovo ked sa takto spravaju deti nie len ku mne ale i ku svojej matke aj cudzim tak mam stoho do buducna hrozu co bude dalej..a do toho ich mama si nasla partnera no tie deti mu nadavaju atd.pokazde ak su u nas je to hroza.moj partner neustale krici lebo oni neposluchnu proste nie.ak tu niesu je klud.podla mna je toto dobre riesit s psychologom.bud sa deti nezmierili s tym ze otec a matka su rozvedeny alebo neviem.ale poviem vam pokial sa maju takto vsetci pri nich trapit tak ja neviem ci to vydrzim ci to psychycky vydrzim

iskrickasmutna
autor
8. zář 2021

@irmamala s partnerom 3 roky no deti co viem od zaciatku boli problemove.ziju u mamy no byvame kusok od seba .jeho ex je dost panovacna a povysenecka nieje po jej je peklo.deti su 13 a 9

iskrickasmutna
autor
8. zář 2021

@martt no prave toto ona mu vola ze syn si nechce umyt zuby.dalsi sa nechce okupat.zavola mu pridik nam deti su zle pride tam a nic sa nedeje.pritom ona dala ziadost o rozvod a su 6 rokou od seba.ku mne sa ona sprava hrozne a do toho my tu bez ohlasenia liezla na kavu .neviem ci som blazon ja alebo ona

iskrickasmutna
autor
8. zář 2021

@konidana no toto ze zo zaciatku som chcela byt dobra teta.ale starsi mi hrozne nadal aj skocil do bitky.dostal facku a bol klid..mne sa zda ze oni neboli vedeni k ucte a k zakladom zivota ci rodiny .ich matka neustale riesi vylety ale skor si myslim ze by to chcelo toho otca doma a pevnu ruku.

iskrickasmutna
autor
8. zář 2021

@andelka mate pravdu