Zasilkovna. Poradíte, prosím?

tez83
9. únor 2022

Holky,sice přes ni nakupuji,ale posílat budu úplně poprvé.Potrebuji reklamovat robotický vysavač,posílám do Mall před Zasilkovnu.
Bude mi stačit,když tu krabici zabalím jen do igelitu (nevím,do čeho jiného...🤷).Píšu na to adresu nebo mi na tom přijímacím místě Zásilkovny něco vytisknout,nebo jak to je?

veru181
9. únor 2022

Zasilkovna podle mě balení moc neřeší 🙂 V aplikaci si zadáš odeslání zásilky a hezky tě to provede. Psát ani tisknout nic nemusíš, to vyřeší přímo na pobočce.

tez83
autor
9. únor 2022

@veru181 Ježíš,děkuji za info.Ja si i říkala,že to kdyžtak zjistím v apce.

errol4388
9. únor 2022

@tez83 já jsem postupovala podle návodu na mall.cz. Zboží jsem s reklamačním listem zabalila do krabice, na ní jsem napsala číslo objednávky + heslo ,,vrácení zboží,,. Na pobočce zasilkovny jsem nahlásila PIN a svoje jméno a oni mi vydali potvrzení o převzetí. Hotovo

tez83
autor
9. únor 2022

@errol4388 Takze adresu jsi na to nepsala?Já totiž volala na jejich infolinka a paní mi tam diktovala adresu i když věděla,že to budu posílat přes Zasilkovnu.

bousovka007
9. únor 2022

@tez83 já tedy do zásilkový vůbec nic na balíky nepíšu. Není třeba. Zkuste zjistit, jak funguje vrácení do Mall. Postupovala bych podle jejich pokynů?
mall.cz/vraceni-zbozi

tez83
autor
9. únor 2022

@bousovka007 koukala jsem.Jen mi to jako "starý škole" přijde zvláštní.😁

hanyzka11
9. únor 2022

Pokud má Mall vrácení zdarma přes zásilkovnu, tak to jen dones na pobočku a nadiktuj kód, co někde bude napsanej pro vrácení (na jejich stránkách?). Pokud bys jela přes appku,tak to budeš muset zaplatit.
Koukám, že @errol4388 to popsala přesně 🙂 Stručně a jasně 😉

tez83
autor
9. únor 2022

@hanyzka11 Takže přes aplikaci,ne?Jestli to chápu správně,tak ty se vyhnout a jen donést na Zasilkovnu.

hanyzka11
9. únor 2022

Jj, oni mají nějakej kód pro vrácení,abys to neplatila. Manžel tak taky něco vracel. Řekneš ten kód a asi teda svoje jméno a jim to v systému ukáže, že to platí Mall a normálně to vytisknou, nalepí a jede to😉
Neboj bude ta fungovat.

tez83
autor
9. únor 2022

@hanyzka11 díky, jsem v tomhle Neználek.😁👍

hanyzka11
9. únor 2022

Však já jsem to taky slyšela poprvé. Že řekneš jen kód a oni to vezmou. Znám jen PPL vrácení - třeba do Lidlu,kde to zaneseš na Point,ale tam posílají tu nálepku (vratku) na balík se zbožím.
Člověk se furt učí.

tez83
autor
9. únor 2022

@hanyzka11 to máš pravdu...ale já si říkám,jak už jsem stará a pomalá,dřív mi to všechno šlo nějak samo.😁🙈🥴

hanyzka11
9. únor 2022

Prej stará 🤣🤣🤣🤣

tez83
autor
9. únor 2022

@hanyzka11 no...bohužel,čtyřicítka na krku...🙈🤷🙄