Záhadný balík v Zásilkovně. Nepřišel někomu taky?

veronika9595
7. pro 2020

Před pár dny mi přišel e-mail, že mi bude Zásilkovna doručovat balík od obchodu Dárečky a dárky pro každého. Žádný takový obchod neznám a nic jsem tam nenakupovala 😅 když rozkliknu odkaz na obchod, tak je to slepá adresa. Stav balíku je už dva dny “čekáme na dodání obchodem” začínám mít pocit že to je buďto nějaký omyl (ale jak by přišli náhodou na moji adresu, je to totiž ke mě a ne do výdejního místa) nebo nějaký troll 😂 proto mě napadlo zeptat se zde, zda to někomu nepřišlo taky? 😁

properjoey
7. pro 2020

Třeba nějaký překvápko...tajný ctitel?

evika_1105
7. pro 2020

@veronika9595 podle me nekdo zadal omylem tvuj mail. Me se to obcas stane, ze mi dojde mail pro nekoho jineho kdo ma hodne podobnou mailovou adresu.

bervidova
7. pro 2020

Třeba opravdu překvápko. Já teď posílala tajně dárek kolegyni, protože je sama s dětma, rodiče zemřeli a vím, že od nikoho nedostane dárek. Jo, od sebe, ale to nebude překvápko, tak aspoň dárkovousadu čajů a nový hrneček a jsem zvědavá, až jí balíček od Ježíška přijde 🙂

properjoey
7. pro 2020

@bervidova Ježíš to je krásný 😍 to je to kouzlo Vánoc, jsi úžasná

sigyn
7. pro 2020

To, že to pár dní visí ve stavu "čeká na doručení od obchodu" je normální. To jen znamená, že obchod ještě neměl svoz balíku. JInak není nic jednoduššího než napsat obchodu, zda nejde o nějakou chybu.

irmamala
7. pro 2020

to bude bomba.....

bervidova
7. pro 2020

@properjoey ona mě zná, takže předpokládám, že mě stejně odhalí 🙂

veronika9595
autor
7. pro 2020

Holky já vám nevím, ale celé je to nějaké podivné😁 ikdyž bych si ráda myslela že je to něco milého tak se mi to nějak nezdá 😁 podobný e-mail jako já přísahám ze nikdo nemá, protože můj mail je moje celé jméno a příjmení a jsem jediná tohoto jména v ČR a je hodně dlouhé a složité 😁😁 teď jsem hledala trochu více na netu a ikdyž odkaz přímo nefungoval, tak jsem nakonec našla toto 🤣

emamaira
7. pro 2020

Co zavolat na infolinku zasilkovny? Mě jednou přišla sms, že mám balík k vyzvednutí, jednoduše se to vysvětlilo 🙂

veronika9595
autor
7. pro 2020

@emamaira jestli to tam takto bude ještě par dní tak to zkusím, jinak jsem docela zvědavá jestli to přijde co tam bude 😂 nejspíš nějaký propagační časopis s návodem jak vydělat miliony do týdne 😂😂

altalia
7. pro 2020

@veronika9595 : nevsimej se toho, chodi mne to take, zamena adresy nemozna, me jmeno = muj email a vlast domena, ale jde vzdycky o spamy, nic podstatneho ingoruj a maz 😉

veronika9595
autor
7. pro 2020

@altalia supr díky 😂 nechápu co z toho ty lidi mají 😂

astyna88
8. pro 2020

Je to doručení na adresu, takže by to mělo přijít k tobě domu.

altalia
8. pro 2020

@veronika9595 : nevim mozna zvedavost rada lidi klikne na web a potencionalni klient ? Fakt nevim ale tak 3x do mesice mi podobne info prijde

veronika9595
autor
8. pro 2020

Teď mi přišla sms ze už je to v přepravě ... upřímně začínám mít strach to převzít 😂

priefi
9. pro 2020

@veronika9595 tak zavolej prodejci, že Ti jde balík č. XXX a že nevíš, co to je, že sis nic neobjednala...

veronika9595
autor
9. pro 2020

@priefi mě napadlo jestli se nějak nestalo že je to balíček z AliExpressu🤷🏻‍♀️ Jednou mi takhle přišel do Zásilkovny nevím jak se tam dostal 🤔

priefi
9. pro 2020

@veronika9595 tak možné to je, oni využívají dopravu, která je po ruce, navíc jsi prvně poslala foto, kde je napsáno packeta a ne klasicky zásilkovna 😉

veronika9595
autor
9. pro 2020

@priefi jo oni už to předali kurýrovi WEDO, možná to přijde dnes, jsem moc zvědavá na to abych to nepřevzala 😂😂

priefi
9. pro 2020

@veronika9595 tak to věřím 😅

galatea_a
10. pro 2020

Tak co tam bylo? 🙂

smudlinka10
10. pro 2020

Nooo, co tam bylo? 🤔 😁

hojda
10. pro 2020

Celý MK v napětí, co bylo v tom balíčku😂

martaskaaa
10. pro 2020

Taky jsem zvědavá ,jestli už máš balík 🤣

jane46
10. pro 2020

Co je v ty krabici? Co je v ty zas.... krabici? (Sedm) 😆

veronika9595
autor
10. pro 2020

Ještě nevím, taky jsem napnutá jak kšandy 😂😂😂

zelenaesmolda
10. pro 2020

@veronika9595 Ja bych nic nevyzvedavala kdyz jsem nic neobjednala.

metallico_mondo
10. pro 2020

📌

marta_kovar
11. pro 2020

@veronika9595 Podle mě to bude Aliexpress protože mně už několikrát přišel do zásilkovny 😊

nazka
11. pro 2020

@veronika9595 tak jak?? 😁