Žádný fejk. Co si o tom myslet?

melykely
17. črc 2022

Dobrý den, ráda bych vás poprosila o názor. V prosinci jsem si začala psát s jedním klukem (27). Vypadalo to ze začátku moc dobře, je inteligentní, je to vědec ve výzkumu a má kladný vztah ke zvířatům, chodí je do lesa krmit. Moc hezky jsme si psali. Jednoho dnes mi ale poslal do zprávy odkaz, kde bylo napsáno, že žena dostala pokutu 12 000 za to, že dala své zlobivé dceři výprask vareckou na zadek. Pak mi začal psát, že tady by se to jistě nestalo, že on dostal taky. Já jsem taky napsala, že jsem obcas dostala a že kdyby nebyly nastaveny žádné mantinely, co by z nás vyrostlo za lidi. On se pak začal vyptávat jestli je dostala od mámy nebo od táty. A začal mi psát, že dostal páskem, vareckou a na holou. Jiný den mi
zase napsal, že viděl kluka na zastávce jak kope do své mámy a co bych dělala. Jsem řekla, že záleží na věku. A on, že mu bylo 5-7 a že by to na diskusi
nebylo a že by se neudržel a dal mu na zadek. O vánočních svátcích byl s rodiči na Šumavě a na Silvestra mi poslal odkaz s videem ze seriálu Bylo nás pět a byla tam scénka, jak táta vytahuje na kluka varecku že dostal špatné známky. U toho byl popisek:" haha, takhle to u nás probíhalo" A otázka "u
vás ne jo?". A začal mi psat, že jako dítě za známky nedostával, ale že jako dítě si vzal omylem maticku do
kapsy a že ho pak táta hrozně seřezal. A jestli taky nemám takový příběh. A za co jsem tedy dostala tou vareckou. Já jsem mu napsala, že bych to neřešila tak, že někoho seřežu, jen bych dala dítěti na zadek kdyz zlobí. A on že co to znamená seřezat. Napsala jsem, že jsem myslela jako ve smyslu někoho ztlouct. A on, že to ne, ale že pár vareckou se dá ještě pochopit. Já jsem napsala, že kdyz je to ale málo. A on, že jasně. Narovinu jsem se zeptala, jestli se nebál svého táty. A on že ne, že to nebylo nějak hodně, ale vždy zaslouženě a že si to aspoň zapamatoval. Jinak psal hrozně pěkně, posílali jsme si do zpráv věci o vědě, o přírodě, o zvířatech. Jen tyhle "vypraskove pasáže" ve zprávách mě trochu znejistily.
První 2 měsíce jsem ho vůbec nemohla dostat ven a to bydlí 10 minut ode mne. Pořád říkal, že píše vědecký článek, celé vánoční svátky trávil na chatě na Šumavě, že mají takovou tradici. A o víkendech v zimě dělal to, že jezdil na tu Šumavu, aby trénoval na běžky
na závody. Dostala jsem ho ven až tedy v únoru. Hrozně se mi líbil, působil slušně, choval se jako gentleman. Pak mě vzal i do práce, ukázal výzkum, mikroskopy. Začali jsme spolu chodit na procházky, vyprávěl mi hezky o zvířatech a květinách, představil mě kamarádům i v práci jako svojí dívku. Ještě se ho někdo i v práci ptal jestli jsme spolu a on odpověděl, že jo. Bral mě i na pracovní večírky, zval na přednášky, ukazal sve studenty. Před kamarády i v práci před lidmi mi projevoval náklonnost a dával pusy. Až na šestém rande mi dal teprve pusu, dříve se neodvážil, bylo vidět, že o tom přemýšlí, jestli může nebo ne. Podle toho prvního polipolibku přišel jako panic.
Jeho další stránka je však taková, že chodí domů v pozdních hodinach, např. chodí do pivnic a do hospod, či se zdrží na přednášce o cestování. Občas mi tedy píše v pozdních hodinách, že se vrací domů a
píše na dobrou noc. Na FB má 653 přátel, což úplně odporuje tomu vědci, co má rád přírodu (má tam podivne existence - lehké jako tzv. barovné holky, rapery, DJ, pak normální lidi...). Na FB má dále fotky z
různých párty co měl na VŠ, maskarni nebo jak byl na vodě.
Přes týden mi dělá to, že se třeba se mnou domluví na den dá mi nějaká den vybrat i program mi dá vybrat a pak když je ten den, tak vždy čekám u mobilu, jestli mi napíše zda jen půjdeme nebo ne. Většinou mi píše, až kdyz skončí v práci. Občas mi to i
zruší na poslední chvíli (stýkáme se od února a napočítala jsem, kdy mi to zrušil ten den, co jsme měli někam jít, že to bylo cca 7×). Tak se pak někdy prevlekam zpět. Ruší mi to např. že se mu neudělalo dobře a ma zvýšenou
teplotu, kvůli pokusu v práci, nebo že ho začala dost bolet hlava a půjde to domů vyspat. Je to pro mě vždy taková nejistota jestli na poslední chvíli jdu nebo ne. S víkendy je to takové, že skoro pravidelně obvikend jezdí s rodiči na tu chatu na Šumavu, že táta po něm chce, aby tam štípal dříví nebo sekal zahradu (táta je asi despota a asi ho i bil). Přijde mi, že je v naprostém
područí těch rodičů, dokonce s nimi musí jezdit i na dovolené (je jedinacek). Když je na víkend v Praze, tak mi řekne, že musí v sobotu pracovat. V neděli jdeme někam na procházku do Prahy nebo za jeho kamarády (za párem). Jako že jsme tam pak jak 2 páry, např. k nim jdeme posedět domů. Co mi přijde zvláštní je to, že kdyz není na víkend na chatě s rodiči na chatě na Šumavě, tak mě nikdy k sobě do bytu nevezme a to bydlí sám a 10 minut ode mne. Ani spolu tedy intimně nežijeme.
Kdyz jsem byla tenkrát na jeho pracovním večírku, tak mi řekl, že bychom mohli na tu chatu na Šumavu jet jen my dva. Řekl mi, že se těší na Šumavu a že si to musíme užít i se sexem. Že se hrozně těší a doufá, že to vydrží. Vždy i kdyz mě líbal, tak mi přišel hrozně nadržený. Ten společný víkend na Šumavě ale odložil, že má teplotu. Další víkend jsem to ale zrovna měla a on rekl, že to nevadí a užijeme si to i jinak filmy, procházkou do lesa...I přesto jsme spolu na tu Šumavu sami další víkend jeli. Na Šumavě byl na mě hrozně milý, pracoval tam a pořád mě hladil a líbal. I kdyz jsme šla k němu blíže bylo vidět, jak je vzrušeny přes oblečení. Večer jsme se dívali na film Jak dostat tatínka do polepšovny a byla tam ta scénka jak máma říká tomu T. Holemu, že ho seřeže a 10 dnů si nesedne. On se tomu začal smát, což mě zase zarazilo. Ráno jsme se škádlili a řekla jsem mu, že si může vzít domů ten řízek, co jsem dělala. On se na mě otočil od linky, usmíval se a řekl mi: "Ty zlobidlo, ty dostaneš, jako ten Vašík včera....pořádně." (z té scénky Jak dostat....). Trochu mě to zaskočilo a vypadlo ze mě na obranu, že jsem mu řekla nebo že on dostane ode mne. Úplně jsem viděla jak se mu změnila tvář a byl z toho zaražený a neusmival se.
Pak jsme spolu byli na gauči, líbali se a dala jsem mu ruku pod tričko. On mi řekl vážně: Kam jdeš?....Ty dostaneš a až budeme mít tu hlavní věc, tak ještě víc..
a začal mě jemně poplacavat po zadku. Lekla jsem se a zeptala se jestli to myslí v legraci a on že jo a začal se smát. Stejně jsem pak na to myslela celou dobu...
Další víkend se ale nesnažil, aby bylo nějaké pokračování třeba u něho doma v bytě, nikdy mě tam k sobě nepozval. Šli jsme přes týden ven a pak v neděli zase někam ven. Venku mi však zase říkal, že by mohla být volná Šumava další víkend. Pak mi ale napsal, že ať se nezlobím, že tam bude muset jet s rodičemi, že mamce není dobře a že pro nás to bohužel znamená, že tam bude muset jet s nimi (on se vždy o té Šumavě rozhoduje podle rodičů). Pak měl zase pracovní vikend v Praze, přes týden jsme byli venku, ale ten pracovní víkend jsme se vůbec neviděli, jelikož dospával, že mu ještě nebylo fit a byl unavený z Veletrhu vědy. Takže jsme s ním nebyla 2 vikendy za sebou. Jen přes týden tedy jdeme ke kamarádům, na večeři do hospody. Pak jsem se učila
na státnice a nemohla se s ním moc vidět. Tenkrát si pamatuju jak mi zase říkal, neco ze bude muset psat abstrakt, ale taky i tyden předtím o tom, že by asi mohla být volná Šumava. Pak mi zase navrhl, že můžeme něco o víkendu podniknout s jeho kamarády a že by potřeboval psát abstrakt částečně o víkendu a to mi bylo divné, kdyz tenkrát mluvil o volné Šumavě. To jsem odmítla kvůli učení a zeptala se co bude dělat další víkend a on, že asi pojede s rodiči na chatu, že táta bude chtít pomoct se drivim.
Pak mi napsal asi za den, že změna že už tento víkend
pojede s rodiči na chatu na Šumavu a další víkend má tedy volný.
Já jsem se tedy učila a učila na státnice. Pak mi napsal jestli bych si neudělala čas v pátek večer, že bychom oslavili ty moje narozeniny. Řekla jsem že jo, že se učím, ale že bych si čas v pátek večer na chvíli našla. Pak byl ten pátek a já mu ráno psala, jestli mám počítat s dneškem. A on, že by se chvíli stavil pokud vyhovuje. Ptala jsem se v kolik a on že snad v 6. Řekla jsem ok. Hodinu a půl před tím mi přišla zpráva, že se omlouvá a že ho to mrzí ať se nezlobím, že ho začala bolet dost hlava a půjde to domů vyspat. Strašně mě to zklamalo. Napsala jsem mu vyčítavou zprávu, že to nejde pořád někomu něco rušit, že kdyz mam někoho rád...a ze si nemyslim, ze spolu chodime...A on jestli nemám čas o vikednu. Řekla jsem, že už se musím opravdu učit musim mít klid (statnice jsem pak měla ve středu). Řekl dobře. Tak mi prostě nic nedal k narozeninám a odletěl na den mých státnic do Ameriky na 17 dní. Pak má 14 dní volno a je v Praze a to mi řekl, že by chtěl pracovat, tak by šel se mnou na procházku někam do Prahy, nebo bychom podnikli něco s jeho kamarády nebo bychom šli do hospody na jídlo. Pak jede s rodiči na dovolenou a pak hned na tři dny s kamarády pod stan. A se mnou by jel až v srpnu na dovolenou, jako ať si řeknu, že by měl celý srpen.
Mám z toho ale divný pocit, ještě že jsem s ním do té Ameriky nejela, vždyť ho ani neznám.
Co si o tom myslíte?
P.S. příběh je pravdivý, žádný fejk

ellyem
17. črc 2022

Ráda bych odpověděla k věci, ale asi úplně není v mých kompetencích to dočíst celé, nicméně z první poloviny mi přijde jako sobecký vůl. Já bych s takovým nebyla.

klokanka31
17. črc 2022

@melykely Už zase? Kolikrát to sem hodíš?

l01991
17. črc 2022

Už to tu bylo aspoň 2x...

aarriel
17. črc 2022

@melykely Jezis, vy spolu jeste jste? A uz jste se domluvili, kdo komu chce narezat? 😂

marcicek84
17. črc 2022

@melykely nema aspergera? a jinak pokud to neni fejk,tak ho vzrusuje,kdyby ti mohl dat vyprask na zadek (ale mel by znat miru aby se ti to jeste libilo),on se ti to stydi rict a mozna vazne nema zkusenosti se sexem,vedec je proste trochu mimon, ale je zajimave,ze jste ten sex dosud nemeli,to je docela zvlastni...

ee.liska
17. črc 2022

Nééé už zase 😁😁😁😁😁😁

l01991
17. črc 2022

Nedá mi to😅
Manžel mi navrhl BDSM hrátky,souhlasila jsem.Ne že by mne to vzrušovalo ale už dávno si zasloužil dostat přes hu.bu🤣🤣😆😅

marcicek84
17. črc 2022

@l01991 😂😂😂

kitycat
17. črc 2022

@melykely uz to tu bolo snad 2x a to sem ako Slovenka casto nechodim.

Chod k psychiatrovi a pri vareni nepouzivaj varesku..

Pravdivy pribeh tvojej fantazie

aarriel
17. črc 2022

@l01991 to je dobry 😂😂😂👍👍👍

l01991
17. črc 2022

@aarriel je,občas lituji že ten muj na to neni,občas by fakt zalsoužil..🤣😆😅

aarriel
17. črc 2022

@l01991 presne 😂 se nekdy zkusim doma zeptat 😂

camelinka
17. črc 2022

@melykely Holka ty uz s tim jdi nekam, si marna🤦

wladimira
17. črc 2022

Prosím vás mě by zajímalo kdo to dočetl až do konce 🥹😂

ronyx
17. črc 2022

Vždyť to tu píšeš minimálně po třetí 🙈🙈🙈🙈🙈 poprvé to pobavilo, teď už je to těžká nuda 👎

dianemash
17. črc 2022

Bože ty vole, nech ho konečně smočit a jděte už do pr.dele

malinkata
17. črc 2022

@dianemash tam by to možná potřebovala

malinkata
17. črc 2022

Nedočetla... To se nedá

camelinka
17. črc 2022

@dianemash
@malinkata 🤣🤣🤣🤣🤣👍

aselluska
17. črc 2022

S nemyslíte, že se to odehrává v Seattle? Že po ní zatím nechtěl smlouvu 🤔

te_reza
17. črc 2022

😂😂😂

kafr
17. črc 2022

Taky nedočetla🤣 jsem ráda, že nejsem sama 🎬

gracinka7
17. črc 2022

Buď mu dej kopačky a nebo si od něj nech vyprášit kožíšek 😁 co čekáš za jiné odpovědi? Buď ti to vadí a nebo to zkusíš.
@wladimira já ne. To se nedá 🙈

mimi1004
17. črc 2022

@wladimira Přestala jsem číst hned, jak jsem si všimla nicku. A taky se to číst NEDÁ! Autorko, jdi se léčit!

klokanka31
17. črc 2022

@wladimira Já skončila u toho jak nějaká dostala pokutu za výprask 😄

eviicka
17. črc 2022

Co ti tu máme napsat? Tohle není vztah, buď má kluk nějaký problém (možná klidně i ten asperger) a nebo mu na tobě zase až tolik nezáleží.
Jestli je fajn, zůstaňte přátelé, ale vztah bych od toho nečekala a neztrácela čas, život je krátký...

michaela666
17. črc 2022

Tohle je vztah?? Kamarádi co se občas potkají, to ano ale určitě nejste pár. Buď má nějakou obsáhlejší poruchu nebo si z tebe dělá srandu.
Ještě mě napadá jestli není gay a tímhle se to nesnaží maskovat před okolím. Žádný normální chlap v 27 se takhle nechová ke svojí přítelkyni.

exbordelar
18. črc 2022

@melykely ahoj! Ja ksem kdysi davno na vejsce mela taky takovy podobny jelito 😅 byla jsem do nej silene zamilovana, protoze to byl krasny, vysoky, urostly chlap, ktery byl navic sportovec, no proste na prvni pohled ideal. Po smskach mi vyznaval lasku a posilal tisice pusinek, ale kdyz jsme meli “rande” (typu toho vaseho), tak na me sotva sahnul. Uprednostnoval kluky z hazene, vikendy s rodici, nebyl schopny me doprovodit ani domu (taky jsme bydleli kousek od sebe) a neustale mluvil jen a jen o sobe. Az mi jednoho dne dosla trpelivost a dala jsem mu kopacky. Nikak smutny z toho nebyl, ale rikal, ze jak se vrati z toho Erasmu (vymenyy VS pobyt), tak ze bychom mohli klidne pokracovat 😅 v duchu jsem se ptala jako v cem? 😆 doma jsem to ale silene obrecela, jelikoz jsem byla fakt zabouchnuta, ale bylo mi jasne, ze tento “vztah” nema vubec zadnou cenu.
Cela tato etuda trvala presne mesic, vic mi ma hrdost a sebehodnota nedovolila. Bylo mi 19, jemu 25 a uz je to hodne davno 😄
Takze ma rada zni, vyprdni se na nej. Neni do tebe zkratka zamilovany a akorat s tebou diky vlastni nejistote ore. Neblokuj si stesti s nekym, kdo za to nestoji. Drzim palce, at brzy najdes toho praveho 🙂