Zadané ženy a zadaní milenci. Jak to máte vy?

21. pro 2021

Holky, jak to máte vy, které jste zadané a máte zadané milence? Jak jste se seznámili a jak jste na to přišli, že se "chcete"? Jak udržujete vaše vztahy? Nenabourává to nějak ten váš oficiální? J

wladimira
21. pro 2021

Jako vážně ?! 🙄🤦🏻‍♀️

odula
21. pro 2021

Manželka zaměstnance co zve šéfa na večeře k nim domů?? Nedávno tu byla taková pěkná diskuse . On ženatý, ona vdaná, vilny pohledy, hormony... klasika ;) tak by mě zajímalo jestli tohle je "season 2" 🤭

wladimira
22. pro 2021

@odula Jj je pravda ze poslední dobou se roztrhl pytel s tímhle tématem já nevím nechtějí si založit soukromou stránku “rozvracečky-nevěrnice” nebo tak podobě 😅

melek5
22. pro 2021

Twll to jako vážně??já jsem se svým manželem už od 15,dohromady jsme spolu už 17 let nenapadlo by mě mít milence 🤣🤣🤣🤣

levandule_k
22. pro 2021

Líbí se mi, že je to anonymní dotaz a my tady máme odpovídat se svou přezdívkou 😂 Ne nemám milence, netoužila jsem po tom, přijde mi to jako podvod. Když už s tím druhým člověkem nechci být, tak to ukončím, i když rozchody jsou bolestné a najdu někoho, kdo mi vyhovuje ve všech směrech.

klokanka31
22. pro 2021

Já myslím že tady ti nikdo popravdě neodpoví 😄

barmil
22. pro 2021

Tak ono jde o to si hned na začátku nastavit pravidla a aby od toho oba chtěli to samé. Pak to fungovat může.
Ja mela poměr se zadaným, ale věděla jsem, že je zadaný a měnit to nechce. Dopředu jsme si určili, že žádné dárky, večeře, přespavani, sverovani, prostě jen sex. A fungovalo to skvěle. Jemu to pomohlo mít to, co doma aktuálně chybělo, zůstal s manželkou a dítětem, prekonali krizi a ja mela super sex, aniž bych se musela vázat ve vztahu, o který jsem v té době nestála, protože jsem na něj neměla čas.

aselluska
22. pro 2021

Nechovám se k druhým tak, jak bych nechtěla, aby se chovali ke mě. Tedy máme monogamní vztah.