Za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět?

jeeanetta
3. čer 2015

Zdravím holky, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět? Mám na mysli maminky, které měli vesměs pravidelnou menstruaci a věk do 30 a pro zdravotní stránce v pořádku.

anetka1701
3. čer 2015

První dcera hned, druhá dcera trvala 9 měsíců... tedka 4-5 měsíců zatím nic :o)

jeeanetta
autor
3. čer 2015

@anetka1701 děkuji za zodpovězení 🙂 A měříš si ovulaci, popř. bereš nějaké vitamíny na podporu? Každý měsíc čekám, že mens. nepřijde a pokaždé dorazí a přitom jsem zcela ok.

linee
3. čer 2015

@jeeanetta podivej se do fora, na toto téma je tady uz několik diskuzi, mozna tam vyctes vice🙂

jeeanetta
autor
3. čer 2015

@linee No to sice je, ale maminky nepsaly o svém zdravotním stavu🙂 Ale děkuji za tip 🙂

ana_stazie
3. čer 2015

Ahoj, je mi 29, cyklus vzdy pravidelny, snazime se 10. cyklus a zatim nic.

jeeanetta
autor
3. čer 2015

@ana_stazie A byla jsi už u doktora? 😉

ana_stazie
3. čer 2015

@jeeanetta ještě ne, ještě to není rok, ale mě to přijde nekonečné

jeeanetta
autor
3. čer 2015

@ana_stazie Mě říkal doktor, že pokud se nepodaří do 6 měsíců tak mám přijít.

anetka1701
3. čer 2015

@jeeanetta ne 🙂 neresim nic... První dceru jsme počali pres syndrom PCO, druhou taky, tak věřím tomu, ze příroda si najde cestu...

lenlenlen
3. čer 2015

Ahoj, zkouseli jsme to jen zak od lidtopadu jen tak jestli se zadari🙂 od zacatku dubna jsem zacala brat na doporuceni lekare nosifol, 25.4 jsme meli svatbu. Zacatkem kvetna jsem pohlidala ovu i manzela a jsem v 5 tt.Je mi 29, mensi nadvaha jinak zdrava...je to vsechno jak z ucebnice🙂) v patek jdu na prvni kontrolu..priznaky zadne nemam..drze palecky..ja drzim vam🙂)

jaja01k
3. čer 2015

První rok (ms pravidelná, žádné zdravotní problémy), druhé hned 🙂

pisisvori
3. čer 2015

Snad nevadí, že mi bylo dost přes 30. 1 dcera v 34 na první pokus. 2 dcera v 39 letech po 3m snažení potrat v 7tt a po dalších 3m se zadařilo. Mezitím v 36 letech těhu neplánovaně z jednoho nechráněného udobřovacího sexu v měsíci🙂, ale potrat v 9tt.

jeeanetta
autor
3. čer 2015

@pisisvori urcite nevadi, ze napisou i starsi mamimky🙂 Trochu me desi, ze i mladym a zdravym maminkam trva otehotnet. Od lednna neuzivam antikoncepci a jiz druhy mesic se s manzelem snazime o prvniho potomka🙂 Za tyden mam dostat mens. a uz ted si myslim, ze opet dorazi, jemna bolest b podbrisku( no rozjodne mensi nez naposled, to jsem mela opravdu velke bolesti), ale mam sve protivne nalady, rozhodi me malickosti.

andelka
3. čer 2015

Dvakrát první měsíc. MS pravidelná, zdravotně OK,věk 26 a 28 let

tegilb
30. srp 2016

Mě děsilo když jsem všude slyšela že tahle potratila, téhle to trvá přes rok, temhle se nedaří :/ měla jsem boreliosu, brala roky silná antibiotika i kapačky v nemocnici, operace děložního čípku, 3.stupen skoliózy dost jsem kvůli tomu cvičila před tehu, no bála jsem se že nebudu moct mít děti, ale povedlo se hned, koukala jsem jak blázen, byla jsem dost zaskočena :D no syn se narodil v mých 26letech a teď přijde dcera v 27 🙂 taky se zadařilo hned 🙂

svetlus_pepca
30. srp 2016

Věk 25, po zdravotní stránce o.k., po 10ti letech jsem vysadila HA, odmenstruovala a otěhotněla 😀

tynice
30. srp 2016

Čerstvých 20 a 27, naprosto zdraví oba a podařilo se asi po 4-5 měsících. Zrovna v době, kdy jsme se nato vykašlali a neřešili to 🙂

gachna
31. srp 2016

Mě je 31, manželovi 32, oba zdraví.. povedlo se nám to hned napoprvé. Spíš dřív... napopré zkušebně🙂 Mimčo čekáme v lednu 2017