Youtuberka kate a family-insolvence. Co si o tom myslíte?

wikias
1. kvě 2021

Zdravím,
Je tady někdo kdo sledoval/sleduje tuto youtuberku? Nedávno někdo přidával informace, že jsou v insolvenci a dluží docela slušný balík.Mě to docela šokovalo,zajímá me vás nazor.Měl by se někdo v takového situaci prezentovat na sociálních sítích?
Hrát si na skvělý život se třemi dětmi a přitom byt v bankrotu?

pampeliska1313
1. kvě 2021

Jako že když jsou v tíživý situaci, nemůžou se prezentovat? Proč?

bassetlady
1. kvě 2021

Podle mě prezentovat jakékoliv dítě na soc. sítích je špatně, ať je rodina ve zlatě nebo v bankrotu. A pokud se prezentovali ve stylu nahoře huj, vespod fuj. Tak je to pro děti naprosto tragický, pokud jde o finanční gramotnost.

danvitka
1. kvě 2021

Tahle youtuberka mi nevadí tolik jako jedna nejmenovaná blondýna co se natáčela i u rozdávání dárků...jako sorry ale obětovat čas vánoční s rodinu aby zevlovala na mobilu ....fuj hanba by mě fackovala. Radši pustím telefon a jdu objímat děti u stromku 🙃

wikias
autor
1. kvě 2021

@pampeliska1313
Přijde mi zvláštní nasekat dluhy (ty nevznikly ze dne na den) a do toho přivádět dětičky(min.u toho posledního už museli tusit, že to nezvladaji), tvrdit, že se nechteji zadlužit a proto raději bydli v najmech než aby si vzali hypoteku a ze mi to auto je zbytecne ato a skutečnost je takova, že jsou v bankrotu.jakoby celou dobu vsem nalhavali, přijde mi ze právě prezentují nepravdu

bassetlady
1. kvě 2021

@wikias 😂 a kdo z těhle youtuberů a influencerů a nevím jakých ještě -erů prezentuje pravdu?

zuzaaaaa
1. kvě 2021

To jsi me docela prekvapila. Vim ze se stěhovali a za poslední dobu uz dostkrat a ted meli i nejskou pauzu. Kazdopadne ji obcas sleduju. Je to určitě ověřená informace?

hanicka_k
1. kvě 2021

@zuzaaaaa brala bych to s rezervou. Dnes založený profil a na stejné „téma“ jako hned další diskuze od @agnes_123 (mimochodem též dnes založený profil). Troll 🙄

wikias
autor
1. kvě 2021

@zuzaaaaa ano je to veřejný rejstřík insolvencni a jméno katerina damen

wikias
autor
1. kvě 2021

@hanicka_k tak než začnete urážet tak se podivejte
https://isir.justice.cz/isir/ueu/evidence_upadc...

agnes_123
1. kvě 2021

@hanicka_k já nemám dnes založený profil, kde jste na to přišla? Docela mě urazilo, že jsem podle Vás troll. Si to příště líp zjistěte. A tuhle diskuzi vidím teprve teď, nechápu. No co už.

agnes_123
1. kvě 2021

@danvitka která?

hanicka_k
1. kvě 2021

@agnes_123 dobře, nemáte dnes založený profil, omlouvám se, přehlédla jsem se.
Ale zbytek si myslím stále 🤷🏻‍♀️

marketka_m
1. kvě 2021

@wikias já vubec nechápu insolvenci, je to zvěrstvo.. a nepodporuji to...

evculinda
Autor odpověď smazal
Zobraz
terezia10
2. kvě 2021

Hmm pěkný ono to není věc co by se člověk chlubil ale takové půjčky to vede cesta do pekel

izz76
2. kvě 2021

@wikias Myslim, že to co je prezentováno na sociálních sítích je často pravda tak z poloviny.. Konkrétně tahle yutuberka bude asi pěkně nezodpovědna osoba, hlavně že rodí děti a předvádí.

lgsk
2. kvě 2021

@wikias Občas jsem se na ně dívala. Ale toto mě teda hodně překvapilo vzhledem k tomu, jak se prezentují 🙈

agnes_123
2. kvě 2021

@hanicka_k že jsem troll? Aha. Zajímavé... Asi bych se měla nad sebou zamyslet 🤣🤣

inkheart
2. kvě 2021

Taky jsem docela v šoku 😲 jsem zvědavá, jestli se k tomu Katka nějak vyjádří..

blanapa
2. kvě 2021

@wikias jednu dobu jsem jí též sledovala a teda teď úplně čučim, nakoukla jsem na ten soupis a teda mazec.. Přisla mi i celkem rozumná, tak mi je divný, že dluží i na zdravotním.. No, fakt to asi vypadá nahoře huj, vespod hnůj..

marketka_m
2. kvě 2021

@inkheart chětlo by ji na youtube přímo zadat otázku 😀

marketka_m
2. kvě 2021

@blanapa soupis je za nějaký skoro milion co??? sle stejně jsou tam banky takže asi nějaké pujčky... jaj... nechápu nechápu

prejeta_zaba
2. kvě 2021

A co je komu po tom? Jakože prezentuje péči o děti, semtam dostane nějaky produkt na reklamu a má to něco společného s nějakým zadlužením? Tak to je asi jejich věc, ne? Však oni si ani nehrají na nějaké namyšlené boháče. 🤷‍♀️

blanapa
2. kvě 2021

@marketka_m jojo myslím že přes 800tis.. Já to jen prolitla.. Jestli se pak snažili vytloukat klín klínem..
Mě to spíš překvapuje ve smyslu, že kolikrát se snaží radit ostatním, doporučuje kolikrát i dražší věci a pak se takhle nějak člověk dozví, že to pytlikuje jak se dá a to teda na důvěryhodnosti youtubera nepřidá..

marketka_m
2. kvě 2021

@blanapa přesně! proto nesouhlasím s
@prejeta_zaba

prejeta_zaba
2. kvě 2021

@marketka_m @blanapa Tak přece, že něco radí nemusí, to nikdo hned běžet kupovat, to je její boj, že neumí vycházet s penězi. 🤷‍♀️ Nebo to dostala jako věc na reklamu. Já beru youtubery tak, že sdílí svůj život, ne, že mají jít dokonalým příkladem. Že se neustále stěhují, spí na zemi, děti věčně u televize a s prazvláštním přístupem, to beru že je to jejich verze života, kterou se rozhodli sdílet, proto mě to zadlužení ani nepřekvapuje..ne, že by být ve všem dokonalí a jedině tak mohli něco natáčet.

marketka_m
2. kvě 2021

@prejeta_zaba gmmmco ti k tomu napsat..vicemene tomu nerozumim..pokud neco doporuccuji..radim..rikam hele kup si radeji tuhle znacku misto tehle..tak pro mnee to je signal ze takto to ma i dotycna...ale asi nekdo kdo je v insolvenci nemuze prenyslet koupim drazsi radeji..nebo snad jo?nevim..insolvence je zverstvo pro bohace..na insolvensi nedosahnou chudi..rodina musi mit prijem aby soud rozhodl ve prospech unsolvence..je to hnus.

carmenz
2. kvě 2021

@wikias Myslím si, že se v médiích producírují a prezentují mnohem horší typy, než rodinka ve finanční srač*e, pardon, politici, zlatokopky...Tohle mě fakt nevzrušuje. Výměna manželek a Malé lásky třeba taky jsou podle mě kolikrát exemplárnější příklady toho, jak by se to dělat fakt nemělo.

wikias
autor
3. kvě 2021

@marketka_m jo a hned te zablokuje😃

jarla
7. kvě 2021

@marketka_m souhlasím, mám to teď v přímém přenosu u vzdálených příbuzných, teď jim skončilo oddlužení a co myslíš? Už zase začínaj s dluhama.