Vysavač na okna Leitheit

monika76301
27. únor 2019

Holky prosím kdo máte a používáte vysavač na okna Leitheit čím okna umyvate? Jelikož máme novostavbu ja jsem v 8 měsíci tehu a potrebuju všude umýt okna než se nastehujeme chci si jej pořídit jen nevím čím. Umýt... A umyvate tím i kachlicky v koupelně? Díky za názory...

elinkav
27. únor 2019

@monika76301 ahoj, do vody přidávám Just NR - krásně voní, umývám s ním téměř vše, stačí ho málo a dlouho vydrží. Vysavač používám na okna, zrcadla, skleněné výplně skříněk i kachličky. 😊

lovemusicsun
27. únor 2019

Ahoj, já mám teda Karcher, který mi přijde lepší (Leitheit má moje mamka, tak mám srovnání). Karcher dělá i svoji chemii k vysavačům a super, můžu doporučit. Kachličky tím také čistím.

ajja87
27. únor 2019

@monika76301 mám a používám běžné prostředky na mytí

lida9
27. únor 2019

pokud mas spinu jeste ze stavby (a to nemyslim hrubou spinu), tak ti vysavac fakt nepomuze... v 8m bych si zajistila napr. ukrajinku, levna a kvalitni pomocna sila na vycisteni stavby pred nastehovanim...

monika76301
autor
27. únor 2019

@lida9 neboj v sobotu naběhne tchyne a kámošky a jdeme na to.... Jen si to. Chci douklizet sama pak před porodem a myslím že tohle bude skvělý pomocník

marticcelli
27. únor 2019

Mam vysavac leifheit a jsem s jim spokojena, baterie dlouho vydrzi, na myti mi staci obyc jar,nic nelestim,jen vysaju a okna jsou jako nova 🙂 na stavebni necistoty nevim, na vysuseni a lesk jej urcite muzes urcite pouzit.

monika76301
autor
27. únor 2019

@marticcelli díky za reakci dneska jsem umyla okna a super jen jak mám bříško a myla jsem balkonové dveře tak v půlce mam šmouhy prosímte a to namocis tou štěrkou a pak vysajes že? Já to tak delala nevím zda mam dobrý způsob 😇😁😁😁

marticcelli
27. únor 2019

@monika76301 jj prejedu tim mopem na tyci a pak vysaju, je to fakt rychlovka.. akorat to taky moc bavi me triletaky,tak musi vzdy vysavat taky :D