Věrnostní slevy u O2. Jsou nějaké?

9. lis 2023

Holky, potrebuju nějaké aktuální zkušenosti. Když jsem byla malá, pamatuji se, že když mi rodiče kupovali mobil, vždy jim operátor udělal nějakou "specialni" cenu jako pro stálé klienty. Potrebuju teď tajne koupit dárek pro manžela a zajímalo by mě, zda stále mají možnost operátoři nějaké slevy dávat? Když jsem se před nějakou dobou ptala na telefon pro mamku, nic moc neslevili (prý nemuzou), tarif nám zase s nějakou slevou poskytli... tak než půjdu vyjednávat, zajímaly by mě nějaké zkušenosti, jestli nějakou slevu navíc lze získat nebo v dnešní době je už prostě vše jinak a fixne dane...
Moc díky!

alex97
9. lis 2023

Dobrý den švagr dělá už w0 let vedoucího v O2 a když jsem po něm chtěla slevu na mobil tak mi ukázal které mobili může a na kolik ..Takže i tak na můj novější mobil 2023 dal slevu 500.. Ale kdybych si koupila mobil z roku 2021 nebo 2020 dal by slevu až 1500...Tak nevím no

autor
9. lis 2023

@alex97 díky, takové zkušenosti přesně hledám🙂. Tak já to zkusím a uvidím, za to nic nedam

barmil
10. lis 2023

Tak sleva je většinou taková, že se da telefon běžně koupit za stejnou cenu, dokonce i méně, a navíc nebudeš vazana smlouvou na dalších x let. Telefon k tarifu se nikdy nevyplati.