Vadilo by vám to?

12. kvě 2022

Zdravím... Mám takový dotaz jestli by vám to vadilo.... Přítel se odstěhoval ze svého města, tak jsme se poznali dali dohromady a tak jsme spolu už dva roky... Ale nedávno jsme jeli do města kde on bydlel... A byli tam jeho kámošky se kterými se bavil... A prostě kdysi si říkali... (Lásko, miláčku atd..) nechodili spolu bylo to jen s kamarádství...
No a oni k němu běželi a objali se, a prostě jsem se cítila špatně a večer jsem mu řekla že mi to docela vadilo, že mi to přijde jak kdyby obejmul své bejvalky že bůh ví co spolu měli když už si tak i říkali.... A on že nic že to bylo prostě jen s kamarádství ať to neřeším... A přitom kdyby to bylo opačně tak vím že by šílel.....
Nevím co si o tom mám myslet...

tasimia
12. kvě 2022

Nevadilo, já když potkam opravdu starého a dobrého kamaráda tak ho též obejmu stylem "ráda tě vidím zlato".
Kdyz je u nás nějaký kamarád, tak též říkám "brouku dáš si kafe?" Před mým. Jsem zkrátka taková.

intonace
12. kvě 2022

Nevadilo. Oba s manželem máme letité přátelé a známé a vidíme se málo. Každé shledání na jedné i druhé straně se neobejde bez objímání a pusinek na tvář. Navzájem si věříme. Bez důvěry bych z takové situace šílela 😉

leilinka1234
12. kvě 2022

Nevadilo.

gracinka7
12. kvě 2022

Za mě zbytečně žárlíš.

katule1990
12. kvě 2022

Nevadilo a myslím, že budeš asi ještě hodně mladá 🙂.

ester_ka
12. kvě 2022

Nevadilo

treasurka
12. kvě 2022

Je úplně jedno, jestli by to tu některé z nás vadilo nebo nevadilo. Důležité je, jestli to vadí tobě. Evidentně jo. Pak je dobré se zamyslet proč. Jestli je to nějaké tvoje vnitřní nejistota, špatná zkušenost, pocit, že tohle se nemá dělat, nevím... Mně by hlavně vadilo, kdybych partnerovi řekla, že je mi nepříjemné něco, co dělá, a on by to nijak nereflektoval...

pampeliska1313
12. kvě 2022

Nevadilo. Chlap si vybral mě, ne kamarádku atd.

nazka
12. kvě 2022

Taky nevadilo a souhlasím s @treasurka

nikivm
12. kvě 2022

Měla jsem úžasného kamaráda. Za člověka jako on, bych doslova skočila pod vlak. Pak si našel přítelkyni. I když mezi námi nikdy nic nebylo, což slečna věděla víc než dobře, její žárlivost naše přátelství ukončila. Promiň, ale takovým holkám radím-udělejte si pořádek v hlavě, protože ta žárlivost, ten vztah dřív nebo později zabije

saraca
13. kvě 2022

Ahoj, vadilo. Měly by být nějaké hranice a i detaily ve vztahu dělají své a to obzvlášť když to tomu druhému vadí. Říkat to před svou přítelkyní kamarádce? To u mě teda neexistuje. Asi záleží na tom i jaká jste generace asi ale myslím, že vztah je o respektu k tomu druhému a správné chování patří k tomu. My bychom si to teda ani omylem nedovolili. Vím, že někteří kámoši třeba používají slovo zlato atd. ale nepřijde mi to vhodné a já to neopětuji. Za mě: já bych ho roztrhala za to a kdybych to já předvedla, roztrhal by me 😂. Za mě se tohle fakt nehodí ani ze srandy.

missbufy
13. kvě 2022

Nevadilo

jjasmina
13. kvě 2022

By mohla některá zkusit na nyho manžela, pracky bych ji usekla 🤣🤣🤣 ale můj manžel naštěstí to všeobecně rád nemá ani při oslavach a udržuje si odstup. A teda myslím, že i jeho kamarádky by měli zachovat nějaký standard, když vidí, že tam má přítelkyni, oslovení taky strašný teda, to jsou v pubertě? 😃

nikivm
13. kvě 2022

Abych doplnila svůj příspěvek, který vyzněl naprosto proti tobě, nějaké korektní chování by být mělo. A dospělí, slušně vychování lidé by to asi dělat neměli. Pochopím obejmutí a letmou pusu na tvář u přátel kteří jsou si blízcí

dianemash
13. kvě 2022

Možná se nabízí otázka kolik vám všem je? 😃

krisstina93
13. kvě 2022

Nevadilo by mi, ani kdyby manžel obejmul bejvalku. Nemám sebevědomí na nule, abych musela žárlit na každou sukni, co se kolem mihne :D muž je z takového vřelého kraje, u nich se běžně objímá snad každý s každým, já byla až v šoku, když každý chtěl objímat i mě :D ale na kamarádském objetí fakt nevidím nic špatného.

veroniqess
13. kvě 2022

Nevadilo, není nám 15.

9radka9
13. kvě 2022

A představil vás navzájem? Jestli vás nenaštvalo právě to, já to nesnáším, když chlap někoho potká a nepředstaví mě, jak vzduch...

saraca
13. kvě 2022

Asi zalezi v jakem odvetvi lidi se pobybujes. Nemyslim ze je to o sebevedomi nebo o veku ( pokud ti neni 17 ) ale o slusnosti a nejake etikete. Ale kdyz to tak ctu, co tady jine slecny pisou, tak asi priste pro radu pujdu jinam 😅

amy87
13. kvě 2022

Nevadilo. Dělám to taky běžně, i pusu si dáváme 😉. Nejsme puberťáci, abychom žárlili na blbosti!

zrzinda
13. kvě 2022

Ne, tak tohle by mi fakt nevadilo. Můj manžel si s jednou jeho dlouholetou kamarádkou (která je ted i moje kamarádka) dává při přivítání a loučení pusu na pusu. A musím říct, ze mi to ani nikdy nepřišlo nijak divny.. 😊 Takže z obejmuti bych vědu fakt nedelala.

cilkat
13. kvě 2022

Mám skupiny přátel, se kterými se objímáme na potkání a říkáme si brácho a ségra... Pokud jedu za touhle partou, můj manžel se mnou nejezdí, právě proto, že nedokáže nežárlit, když to vidí... Ale dokáže mě naprosto v klidu za nimi pustit a věřit mi.
Chci tím upozornit na to, že tvá reakce má dvě roviny: 1) vědomou - nakolik věříš svému partnerovi. Tu je dobrý si vyladit a klidně i rozebrat s nějakým poradcem (abys věděla, co ti vlastně vadí a na čem pracovat) 2) nevědomou - a s tou moc nehneš (rozhodně ne v rámci týdnů a měsíců). Často ale reaguje jen na věci, které přímo v daný moment vidíš. A když to nevidíš, nevadí ti to. ... pokud nad tím přemýšlíš, je to věc vědomá 😉 .

konidana
13. kvě 2022

@saraca ano je to o te bubline ve ktere se pohybujes. V nasi bubline mame oba hodne kamaradu, se kterymi si jsme obcas i dost blizko... a pro nas je bezne kamarady i opacneho pohlavi objimat, ci i jinak slovne laskovat. Nehledame v tom nic spatneho, pary si navzajem veri a snad nikomu nevadi ostatni kamaradi. Dost casto to jsou spolecni kamaradi, kteri nas znaji oba, a vsichni vime co si k sobe muzeme a co nemuzeme dovolit. A ano, ze zacatku to byli kamaradi casto jen jednoho z paru, ale stali se součástí zivota obou.

saraca
13. kvě 2022

@konidana to je asi vec nazoru zda je to bublina nebo styl jednani. Neberu ti to, pokud vam to vyhovuje.

sarka49
15. kvě 2022

Mě by ze začátku vztahu toto jednání vadilo hodně, určitě bych to partnerovi i řekla. Ale teď, jak už se známe kupu let, tak to beru jinak. Ale tvé pocity chápu, po dvouletém vztahu je pro mě pochopitelně, že ses necítila dobře.

hadruska
15. kvě 2022

@tasimia Zrovna vcera jsem se potkala s kamaradem,jeho manzelkou a detmi.Oba jsme meli radost a objali se.Jeho zena vi,jaky je vrely,verim,ze z toho nic nebylo