Uriage - v lékárně nic jiného nenabídli

ela90
29. bře 2018

Mám dotaz ohledně této kosmetiky, jestli máte někdo zkušenosti jak pro sebe, tak na dítě. Došla jsem do lékárny s tím, že bych chtěla poradit s kosmetikou. Jsem znovu těhotná a co jsem používala předtím mě teď strašně suší. Do mailu mi chodí z lékárny reklama na tuto kosmetiku, před měsícem jsem mezi dveřmi dostala vzorek této kosmetiky. A ted mi lékárnice nenabídla nic z jiných druhů kosmetiky a to tam toho byla spousta. Vychvalovala a vytahovala jen vzorky této kosmetiky. Popravdě ne že bych byla z vyzkoušených vzorků odvařená. Chtěla jsem si na netu najít nějaké recenze, ale prakticky nikde nic. Chápu, že je to asi nová značka, ale na můj vkus to moc na silu cpe. Došla jsem s problémem rozšířených pórů, ale přitom suché pleti (před těhotenstvím dost mastné) a ona mi navybírala něco z řady na akné co na mě působí stejně jako zelená bioderma. Jaké jsou vaše zkušenosti? Případně pokud by mi někdo poradil něco na lehce aknózní a přesto suchou pleť, budu ráda. Díky Ela

luj89
29. bře 2018

Ahoj, za me je to zbytecne predrazena vec. Taky jsem bojovala se suchou aknozni pleti a moc mi vyhovoval sipkovy olej od Nobilis Tilia, popr. od Saloos. Pozor, aplikovat na navlhcenou plet, jinak vysusuji. Ted pouzivam bambucke maslo od Nobilis Tilia a jsem nadsena! Krasne plet zvlacni, navic mi ten krem narozdil od oleju ubyva strasne pomalu.

malinkaelinka
29. bře 2018

Mám sušší plet se sklonem k akné a doporučuji kosmetiku Karel Hádek. Přírodní, cenově dostupná, kvalitní. Já jsem si oblíbila krém Santalia, nádherně mi vyhladil drobné vrásky kolem očí, plet je vyživená a pory čím dál čistší. Doplnuju odličovacím olejem a pletovou vodou (ty střídám) a za půl roku používání můžu říct, že fakt super. Dřív jsem používala hodně Ziaju nebo Alverde, na tělo, vlasy super, ale na obličej už jenom Hádka 🙂

kachnicky
29. bře 2018

A nabídli ti tuhle kosmetiku u Dr.Maxe že? 😁 Oni za to mají body 😆 Tenkrát mě dala lékárnice místo imazolu Uriage vodu 🙈🙈🙈a ja to fakt koupila 😂😂😂🤦‍♀️

ela90
autor
29. bře 2018

@kachnicky jo přesně tak! U dr.maxe to bylo. Ale kdyby mi dala treba od dvou/tri znacek at zkusim neco rozdilneho. Ale opravdu jen toto. A proto ze jsem tam mela malou tak jsem nafasovala i vzorky pro ni. No ja jako proti vzorkum samotnym nic nemam kdyz clovek zkousi co mu sedne je to lepsi nez hned kupovat cele baleni. Ale kdyz neni na srovnani tak je to proste na prd sluzba...

aklin
29. bře 2018

Doporucuji bambucke maslo, konopny olej, kokosovy olej, na pokozku se hodi kakaove maslo - je vhodny zejmena jako prostrek proti striim. A tim vsim lze mazat i male dite.

kachnicky
29. bře 2018

@ela90 😂😂😂 No jo, Dr.Max oni to tam mají slečny za pultem těžké, chodí po nich kontroly a ještě musí prodat určité množství toho... Jinak já jsem studovala Kosmeticku a mohu doporučit třeba kosmetiku z kozího mlíka, tím nic nezkazíš a sedí snad úplně každým, my používali La Chévre

tynka9
30. bře 2018

@ela90 uriage je jejich interní značka, proto nic jiného nenabízí. Dá se tam sice koupit i něco dalšího, ale to už si musíš přijít pro konkrétní přípravek...

ela90
autor
30. bře 2018

@tynka9 aha... tak pak tim vic se to vysvetluje. Hledala jm co je to zac a polamu nic jm nenasla.