Tetování na prstech. Máte někdo?

28. říj 2023

Ahoj chci se zeptat má tu někdo nebo někdo z vašich blízkých tetování na prstech ? Nemyslím žádné složité obrazce šlo by jen o jakoby prstýnek .... Vím že někteří tateři odmítají tetovat na prstech a taky vím že se to údajně ,, rozmaže,, , smaže, ..... Je to opravdu tak špatné jak se píše ? Děkuji

cilkat
28. říj 2023

Nemám pocit, že by se sestřenčin "prstýnek" nějak rozmazával... ale má ho asi tři roky. Co to udělá třeba za deset let, to nevím (má tetovaný "snubák").

krisstina93
28. říj 2023

Sama nemám, moje taterka má vytetovane prstýnky a vypadá to moc hezky, rozmazane to nemá, ale netuším jak to má dlouho. Jeden známy má na prstech zas nějaké obrazce a ty má leta letouci a taky v pohodě, max tak lehce vybledle, ale to vybledne každé tetování kdekoliv. Možná k tomu bude na těch rukách větší sklon, protože to moc neuchranis před sluncem.

autor
28. říj 2023

@cilkat
@krisstina93 děkuji holky já jsem si říkala,že to nebude až tak špatné jak se píše ☺️

lis6
28. říj 2023

Nemám na prstech, ale mezi palcem a ukazováčkem. Taky mi říkali že to je naprd a mám to asi 6 let a stále pěkný

pampeliska1313
28. říj 2023

Prstýnek mám s manželem - handpoke - drží nahoře, na vnitřní straně prstu trochu vypadal, ale je to srdcovka. Na druhý ruce mám prsty udělaný strojkem , tam to malinko vypadalo, ale pokud se nezaměříš, nevidíš, že je to někde malilinko světlejší. Tam mi ale taterka říkala, ze se to musí pretetovat ještě, už mi hodně tekla krev) Tuhle mám asi 8let? Prstýnek tak 4-5)

autor
29. říj 2023

@pampeliska1313
@lis6 děkuji holky ❤️

vladenkamaminka
29. říj 2023

Mám 7 let ani se to nehlo

natysnovec
29. říj 2023

Mám dvě a drží. Nechtějí to tetovat protože vypadává barva🙂🤷🏼‍♀️

autor
29. říj 2023

@vladenkamaminka
@natysnovec super děkuji 😊❤️