Tesco - online nákup. Dává se nějaká kačka řidiči?

klokanka31
20. črc 2024

Tak jdu s dobou kupředu, a zkusila jsem si dneska objednat nákup online s dovážkou domů. Řekne mi někdo jak to probíhá? Nechci být za blbku až to zítra přivezou 🙈 Dává se nějaká kačka řidiči?

ireniq
20. črc 2024

@klokanka31 objednala sis to v taskach nebo bez? Ja beru bez tasek, takze vetsina veci je volne lozena v prepravkach - ridic mi to necha mezi dverma a ja si to vyhazim na lavicku v predsini, chlazeny veci byvaj v papirovy tasce, obcas neco v igelitovym pytliku (velky pevny prima na dalsi vyuziti). Ale vetsina volne lozena. Par hodin predem ti prijde mail, co nebylo, pripadne nahrady - ja uz to mam vychytany ze nikdy nic nevracim (bud zaskrtnu, ze nechci nahradu, nebo je mi to jedno co bude za nahradu), pokud bys neco nechtela, vratis to ridici a on ti to odecte. Ja platim predem (strhne se mi to z karty), nebo na miste kartou, a je to 🙂 kdyz je to vetsi nakup nebo podle nalady dam ridici "na kafe", ale povinny to neni, obcas nedam nic, kdyz mam jen par veci.

klokanka31
autor
20. črc 2024

@ireniq Já to objednala s taškama, a platba kartou předem...No jsem z toho nervózní 🤣

ireniq
20. črc 2024

@klokanka31 s taskama je to lehci, proste ti da tasky a nazdar bazar, nemusis si nic prendavat, a platba se ti sama strhne podle realny ceny nakupu 😉 nic na tom neni, objednavam tesco zavoz uz deset let 😉

klokanka31
autor
20. črc 2024

@ireniq No mně jde třeba i o to, že budu mít balíky vody, a jestli mi to jako odnese až ke dveřím, nebo jestli to nechá před barákem a ženská starej se...😂 A jestli se dává nějaký dodák, jestli se podepisuje předání nákupu... Ježiš to bude určitě trapas jak 🐷🙈🤣

vrabcak0007
20. črc 2024

Před pár lety jsem bydlela v bytovce - 4patro bez výtahu...a nemohla sejít dolů, byla jsem na RD s mimčem nebo batoletem. Vynesli to rudlíkem (občas to fakt bylo dost věcí) vždy bez ptaní, ale vždy jsem jim za to dala 50.

ireniq
20. črc 2024

Nosi to ke dverim do bytu, kdyz je toho hodne a těžký, maj to v tech prepravkach na rudliku. Ja teda neberu balenou vodu, ale mliko, pivo, džusy... Dřív se podepisovalo, pak jen davali dodaky a ted už daj jen uctenku z pokladny, komplet dodak budeš mit v mailu. Nejsi první ani poslední, řeknou ti co je potřeba a jestli to máš hodně těžký a třeba bez výtahu, tak mu dáš něco od cesty a je to 😀

jana_a_jan
20. črc 2024

@klokanka31
U nás se třeba blbě parkuje,musí to slozite nosit,objednavam velký těžký věci co nechci sama tahat..Takže v rozmezí 30-100 podle toho jak velký nákup to je😆
Mne by teda prislo mega trapný říct děkuji a zabouchnout dveře🙈

jane46
20. črc 2024

Tesco ke me jezdi uz 9 let, kazdy tyden... Co je ten club, tak i to vyuzivam... proste TOP uzivatelka 😆 A nikdy jsem jim penize nedala, je to jejich prace to odnest ke dverim, chovat se mile, odnest to sami atd.
Vzdy jim pomuzu (pokud nejsou rychlejsi nebo nemarodim), slozim jim prepravky do sebe, pujcuji spendliky na restart platebni ctecky, vodu do odstrikovacu, pokec... Bydlim v domecku, par metru od auta, zadne slozitosti. Popreji stastnou cestu a zase za tyden...

j.a.n.i
21. črc 2024

@jana_a_jan Tak nabízí nějakou službu, za tu jsou placení, takže proč blbý. Ano, když mi přivezli pračku a místo toho aby mi ji nechali za dveřmi dle objednávky, tak ji sami od sebe vytáhli do podkroví, tak to každý dostali 2 stovky.

teate
Autor odpověď smazal
Zobraz
teate
21. črc 2024

Já objednávám furt. Spropitné dávám vždy, většinou 30,- Kč. V poznámce v aplikaci mám uvedeno č. zvonku a patro. On vyjede, dá mi to u dveří a jde. Někdy mu dávam SodaStream bombičku na výměnu nebo vratné lahve. Pohoda. Objednávám většinou zámeřně těžké věci, co nechci nosit - mlíka, mouky, pivča nebo tak. Budeme se brzo stěhovat do domku, tak tam to bude mít jednodušší.

klokanka31
autor
21. črc 2024

Tak nákup mám doma, a jsem naprosto nadšená 😃 Myslím že budu objednávat už pořád 😊

ireniq
21. črc 2024

@teate Tesco vymenuje sodastream bombičky a vratné láhve? Neni to jiný dovozce? Jen aby nedošlo k mylce...

prochi
21. črc 2024

@jane46 mám to stejně a jsem ráda, že nejsem jediná. Za dopravu platim ( mám teda to předplatné, to se vyplatí) a oni jsou za to také placeni. Kdybych objednávala sem tam... Ale každý týden už víc nez osm let. Navíc nikam mi nic nenosí, vybehnu před branku, vyndá přepravky a rovnou rovnam do tašek. Občas, když to tu čtu, si připadám jak skrt, ale když si spočítám dalších dejme tomu 30-50*5 za měsíc, to je víc než měsíční předplatné dopravy 🧐

jane46
21. črc 2024

@prochi Ja v dnesni dobe beru "dyska" uz stejne jako prezitek a holt drzim spolecenskou povinnost, kde se to ode me nutne ocekava... Ale za me je to neci prace a ma si sam stanovit adekvatni cenu nebo ma dostavat odpovidajici plat. Slusne vychovani, pochvala, pomoc, recenze a diky by melo byt dostatecnou uprimnou zpetnou vazbou at uz pro cisnicka, dopravce, kadernika nebo kohokoliv.