Teplá zimní bunda do města. Doporučíte, ve které nebude zima?

lucischa
30. pro 2020

Ahoj, můžete mi doporučit teplou zimní bundu, která neprofoukne a zahřeje? Chci ji nosit do práce, ale i na procházky, žiju v místě kde z 90% fouká a zimě to je peklo, proto bych chtěla bundu, ve které mi nebude po 10 minutách chůze zima. Koukala jsem na značky Hannah a Kilpi , ale teď když si je nemůžu zkusit je to na houby. Loap a Husky jsem měla a spokojená jsem nebyla.
Děkuju za rady

lennus
30. pro 2020

@lucischa Mně přijdou fajn klasické dlouhé prošívané kabáty, mám jen z Reserved a je teplá, snažím se vrstvit, takže nátělník, triko s dlouhým, svetr a bundu. Sportovní nosím spíš na výlety do přírody, taky teď vybírám Hannah

leniczka23
30. pro 2020

Woox

mamikry
30. pro 2020

@lucischa Jsem spokojena s Ragwear a pak s perovou od Geoxu.

pipi_puncocha
30. pro 2020

Doporučuju Ragwear, mám bundu i kabát, už cca 6 let a konečně mi není v zimě zima.

lovemusicsun
30. pro 2020

Já jsem si koupila teď takový bundokabát v Tom Tailor a kolikrát si ani neberu mikinu, protože je mi v něm vedro.

marcicek84
30. pro 2020

@lucischa alpine

mi35
30. pro 2020

Woox

jirovapa
30. pro 2020

@lucischa mám 4 roky starou bundu Desigual a nemůžu mít pod ní mikinu nebo svetr, protože je mi vedro. Letos jsem dostala od stejné značky od Ježíška kabát a ten tak teplý není 🤷‍♀️🙂. Jinak sportovní bundu mám Nord Blanc a je výborná, když se hýbu, že mi je v ní akorát (nepotím se a není mi ani zima), ale stát v ní někde dlouho, tak umrznu. Je to prostě bunda na sport.

lucischa
autor
31. pro 2020

Děkuju holky za rady, asi budu muset něco zkusit sama 🤷

felixfelicis
31. pro 2020

Mam perovy kabat od Nordblanc, ten je super teply. Maji i kratke bundy.

vladenkakos
2. únor 2022

Koupila jsem si teplou zimní bundu přes eshop https://www.bellas.cz/, konečně jsem sehnala čokoládovou barvu zimní bundy. Jsem maximálně spokojená.