Těhotná kamarádka. Jak na to, aby se začala radovat?

hajglish
19. lis 2021

Zdravim,chtela bych pomoci nebo spise nejake rady.Dnes mi kamaradka oznamila,ze ceka miminko,ale zatim se neumi radovat z toho je to sice cerstve kdy to vi 3 tydny,ale dozvedela se to az ve 3tim mesici a ja bych chtela aby se zacala radovat z toho,ale nevim jak na to.Nejake rady? Dekuji

maxulekapcule
19. lis 2021

@hajglish k tomu bude muset dospet sama

hajglish
autor
19. lis 2021

@maxulekapcule to ja vim,jen jsem ji chtela proste nejak pomoct aby ai to tehotenstvi zacala uzivat

gracinka7
19. lis 2021

@hajglish třeba je typ, který si těhotenství užívat nebude.Někdo to tak má. Což neznamená, že je pak dotyčná špatná máma.

maxulekapcule
19. lis 2021

@gracinka7 presne tak jsem to mela u prvniho, nijak jsem si to neuvedomovala a ani se netesila, u druhyho se nemuzu dockat ;)

mimi1004
19. lis 2021

Je to její těhotenství, takže si ho musí prožít sama a podle svých pocitů. Ty je s ní můžeš sdílet, ale to je tak vše.

hajglish
autor
19. lis 2021

Dekuji vsem za nazor a vim,ze je vse na ni jen jsem ji chtela nejak pomoci aby se nebala niceho a zacala si go uzivat,ale verim,ze to prijde ☺️

orisek56
19. lis 2021

Já si neužila ani jedno těhotenství a tak tajné doufám, že třeba za x let to 4 . si konečně užiju, nechala jsem se vždy příliš semlet okolními vlivy a problémy a těhotenství jsem nevěnovala tolika pozornosti a pak mi to bylo pozdě líto 😁 ale někdo to tak prostě má...

mdch91
19. lis 2021

Tehotenstvi si nijak neuzivam a to nemam zadne problemy, ale jsem unavena a fakt "se mi ta unava aktualne vubec nehodi"... Ale vubec to neznamena, ze se na miminko netesim. Popravde myslim, ze jsem si nijak neuzivala ani predchozi nekomplikovane tehotenstvi. Nejak nevim, co je na tom k uzivani. Jako jo, je hezky citit pohyby, ale jinak bych klidne sla rovnou rodit a tech 9 mesicu preskocila. Takze moc nechapu, kam chces kamaradku nasmerovat.

krisstina93
20. lis 2021

Do toho ji nepomůžeš, to ovlivňují hormony. Někdo to prostě neprožívá a naskočí to až po porodu.