Tak co jste dostali pod stromeček?

terulinkas
26. pro 2017

Ahooj, nechcete se podělit co jste dostali k Vánocům třeba od partnera, nebo celkově rodiny? Co vám udělalo radost a jestli bylo něco z čeho jste tak odvázaný nebyly? Možná bych tady mohla nabrat inspiraci na příští rok :D

pavca1982
26. pro 2017

Já dostala kosmetiku, bundu, šaty...a všechno mi udělalo radost.Manžel dostal autokosmetiku, oblečení a kosmetiku pro sebe😉taky byl spokojený.

almara2
26. pro 2017

@pavca1982 to je nádhera 😲

almara2
26. pro 2017

Já jsem dostala myčku, jsem spokojená. A spoustu krásných dárků u babiček 😃

pavca1982
26. pro 2017

@almara2 je a potěšilo😉

magdalenax
26. pro 2017

Já jsem dostala stříbrný prstýnek s adularem, který jsem si přála, teploučkou mikinu do práce, která je rozepínací, protože mi je jinak horko, vysněný telefon nokia 3310, stříbrný řetízek s přívěskem, nové CD Lucie Bílé s vlastnor. podpisem, značkovou dekorativní kosmetiku. Dále jsem zůstala koukat do krabičky se zlatým prstenem asi pět minut, než mi došlo, že se mi to nezdá...

ariadna12
27. pro 2017

Zlaty retizek, halenku, cisticku sperku, drogerii a......muj nejvetsi darek je nas trimesicni prcek😍

pavca1982
27. pro 2017

@magdalenax adulár je kámen plodnosti?

babanci
27. pro 2017

Já jsem dostala overlock. Strašně jsem si ho přála, takže jsem byla nadšená. Taky jsem chtěla parní generátor na žehlení a s tím se musím asi teprve naučit. To mi zatím moc nejde. Nikdy jsem nechtěla praktické dárky a najednou si je přeju. Taky jsem dostala krásné prádlo a poukaz na kurz šití, pomůcky na šití, jsem teď do šití zapálená. A největší radost mi udělala zarámová fotka mé malé vnučky. 🙂

magdalenax
27. pro 2017

@pavca1982 Také možná, nevím

petka345
27. pro 2017

Ten kufřík? 😍

gabuse778
29. pro 2017

Tak ten kosmetický kufřík nemá chybu!! Taky se musím pochlubit, že jsem byla hodná. Dostala jsem novou pečící troubu na nehty a elektrickou brusku to ježíšek opravdu překvapil a potom elektronickou cigaretu od vapour dva, kterou jsem teda měla vybranou takovou elegantní květinkovou, a pak spoustu kosmetiky a nějaké to spodní prádlo s oblečením. Takže u mě byla naprostá spokojenost a zase až za rok :D

kristynka1989
29. pro 2017

Mě letos Ježíšek totálně překvapil. Našla jsem letenky na ostrov Bora Bora na 14 dni, IPhone, náušnice s priveskem a od dcerky náramek 🙂 Ten mi udělal asi největší radost, nikdo nevěděl ze mi ho koupila ( 8 let ) 🙂 A já darovala ultrazvuk.

magdalenax
29. pro 2017

@kristynka1989 Tééééda, Ty jsi byla opravdu hodná! Kolik vážíš, smím-li se ptát?

kristynka1989
20. led 2018

@magdalenax ahoj, omlouvám se za pozdní odpověď. Nestačila jsem valit oči. Proč se ptáš?? :D Něco okolo 55.

magdalenax
20. led 2018

@kristynka1989 No, abych věděla, kolik má Tvůj manžel - či partner doma zlata - 55 kg, ten se má😉

kristynka1989
20. led 2018

@magdalenax hh nevím, jestli je to jako ironie, každopádně je evidentně spokojenej a splnil nám oběma sen. 8 let jsme nikde nebyli. 🙂

magdalenax
20. led 2018

@kristynka1989 Nééé, to není ironie, prostě do zlata se investuje běžně a Tys musela být fakt hodná, hlavně mu to ale neříkej, protože je známá věc, že sůl je nad zlato. Opravdu, ještě jednou, ironie to nebyla.
Já jsem také byla pod stromečkem mile překvapená