Svatba s ročním dítětem

jannkaaa
29. led 2018

Ahoj maminky, je tady někdo, kdo měl svatbu s ročním děťátkem?? Naše malá má momentálně necelých 6. měsíců a je na mě dost fixovana, nevydrží ani u babiček v náručí déle, než 10. minut, takže mám obavy...Navic svatba bude na hotelu daleko od domova, takže spánek v cizím prostředí...( nejraději bych to odložila, ale už jsou zaplacené zálohy atd. ) Takze bych se ráda zeptala, jestli to měl někdo podobně a jak se to zvládlo??🙂 děkuji

karlajasmine
29. led 2018

@jannkaaa Nevidim problem, muzes si ji prinejhorsim dat v prubehu obradu do satku nebo nositka, nebudes prvni ani posledni 🙂

horsiee
29. led 2018

Za sest mesicu se hodne zmeni. Mate spoustu casu to hlidani natrenovat, neni to zadna neocekavana udalost. Jiste to zvladnete.

hanina2
29. led 2018

Také jsme měli svatbu když malému byl rok, ale měli jsme to v domě u mamky. Žádný problém nebyl . Na 8 měsících jsme byli s malou na dva dny na dovolené a také žádný problém. Pokud bude vědět, že maminka je nablízku myslím, že to zvládne.😉

kaja2016
1. únor 2018

@jannkaaa My to tak měli. Při obřadu jsem měla dcerku na rukou, byla vlastně pořád se mnou. V osm jsme to rozpustil, my teda neměli nic velkého. Nebyl to vůbec žádný problém. Ještě dřív jsme s ní byly na výletě a spali v hotelu a taky v pohodě.