Suchý šampon, máte zkušenost?

aknelkanovotna
16. únor 2017

Máte nějaké zkušenosti se suchým šamponem? Občas potřebuju odjet do města, ale nezvládám si pravidelně mýt vlasy, aby vypadaly pořád použitelně. Tak si říkám, že zkusím suchý šampon, abych nebyla za šmudlu. Ty se prý jen nasypou, vmasírují a může se česat... už jsem si objednala batiste. Tak jsem sama zvědavá, jak s ním pochodím...

lucky22
16. únor 2017

@aknelkanovotna Ja jeden cas pouzivala jak ten strikaci tak pudr a musim uznat, ze i kdyz to nebyli zadny znacky, tak to opravdu zabralo. Je jasny, ze se to nemuze pouzivat porad ale na ten jeden dva dny pred umytim parada. 🙂

brussali
16. únor 2017

@aknelkanovotna taky ho celkem běžne používám, když jedu do práce v den, kdy si hlavu chci mýt az večer. I obyčejný culik, který beru jako řešení takove situace, s ním vypadá lepe🙂 s práškem nemám zkušenost, ale viděla jsem jednou kamarádku při aplikaci, a pokud jej na hlavu das nerovnomerne a máš spíš tmavší vlasy, těžko se to vycese a bílá místa jsou vidět.
Dobrou zkušenost mám se sprejem v bilomodre plechovce, je tam hlava ženy s dlouhými vlasy, bohužel si nevzpomenu na název, horší účinnost ma černý syoss.

jitulka89
16. únor 2017

Já používam ve spreji od Balea a naprostá spokojenost, dokonce i moc hezky voní, takže si ho aplikuju, když mi třeba vlasy smrdí z hospody 🙂

msimankova
16. únor 2017

Bajecny vynalez 🙂 Batiste pouzivam rada, i jsem mela nejaky jiny sprej, dobry, tusim ze Schauma, kdyz se srovna mnozstvi, vychazeji ty velke hodne podobne. Jediny opravdu strasny byl Lee Stafford, takova znacka a hruza.

chocolady
16. únor 2017

Ja mam nejradsi tu nejjednodussi verzi - praskovy Amica za 35 korun, se svezi vuni. Vydrzi mi rozhodne dele nez ty ve spreji, jejichz cena se pohybuje kolem stovky...🙂

ma_cherie
16. únor 2017

Amica - horsi aplikace, obcas je videt kdyz ho dobre nerozetru(tmavovlasa)
Schauma- spokojenost,drazsi
Batist - nadherne voni, vyssi cena, mam hodne dlouhe a huste vlasy tak nemam zrovna malou spotrebu
Balea - super pomer cena-vykon-vune 🙂 mne vyhovuje nejvic 🙂

puresin
16. únor 2017

Holky a nestava se vam, ze mate po suchem samponu hrozne vysusenou kuzi na hlave? Teda ne uplne hned, ale po dalsim umyti mam hlavu plnou vetsich i mensich supinek. Stava se mi to i po laku na vlasy, kdyz ho je moc. Co s tim?

minutka
16. únor 2017

super suchy sampon je klorane alebo potom z dm zn.frotte.

eva_marie
19. únor 2017

Nejlíp mi vyhovuje label.m jelikož je přírodní a nedrazdi mi citlivou pokožku hlavy