Suchý šampon. Je dobrý?

zutinka
8. kvě 2024

Ahoj,jdu se zeptat.Má někdo zkušenost se suchým šamponem?Ještě jsem ho nepouzivala.Tak nevím zda je to dobre?

nanyh
8. kvě 2024

@zutinka Díky bohu za ty dary, jako je suchý šampon🙏🏽😃 Já jsem mastný typ, musím hlavu mýt denně, takže sucháč nesmí chybět v mojí domácnosti, když náhodou nestíhám.

petrufa86
8. kvě 2024

Suchý šampon používám pravidelně. Jinak bych nedělala nic jiného nez si myla vlasy. Strašně se me mastí. Používám z DM nebo z Lidlu

zanett
8. kvě 2024

@zutinka Ja mam taky mastnejsi vlasy, ale myju je denne, protoze suchy sampon je mor pro pokozku hlavy. Asi teda zalezi jaky, ale vsechny ty, ktere jsem vyzkousela, byly peklo. Pokozka hlavy me po nich svedila (treba ne hned, ale po opakovanem pouzivani), jakoby tu pokozku ucpal. Kdyz jsem sla na kozni s tim, ze me dlouhodobe svedi hlava, mam cervene bolaky atd, tak se doktorka zhorzila a hned vedela, ze pouzivam suchy sampon. Pry jsou suche sampony jen na obcasne pouzivani. Takze doma letel suchy sampon do kose a normalne si denne myju vlasy, pokozku hlavy mam hezkou a zdravou. Kdyz si naaaahodou nemuzu umyt hlavu (napr. pri cestovani atd), tak si udelam hladky drdol ala baletka a vypadam super elegantne (i kdyz mam mastne vlasy), paradoxne nejvic komplimentu na vlasy jsem dostala, kdyz jsem mela vlasy v drdolu, ze pry to vypada elegantne a uhlazene😀

Ale treba moje kadernice doporucuje suchy sampon horem dolem, takze nekomu to treba nevadi.

kamino
8. kvě 2024

Já po různých pokusech používám tu a tam obyčejnou Amicu za 30 korun a jsem spokojena.

kleio
8. kvě 2024

Jako záchrana na jeden den, aby vlasy nevypadaly mastně, funguje super 🙂