Starší maminky sem 🙂

leylebe
1. bře 2016

Ahoj maminky 🙂,
prosím vás o pomoc, je tu některá z vás, která měla dítě až po 35. roce? Píšu bakalářskou práci na toto téma a jedinou maminku, kterou znám, tak je ta moje. Na rozhovor bych vás potřebovala více. 🙂 Tak mi prosím kdyžtak napište kamkoliv, já se vám hned ozvu, je to otázka života a smrti - však víte, škola.
Já vím, že si většina z vás řekne, že se mi pravděpodobně ozve někdo jiný... ale věřte mi, snažím se co to jde a co mi síly stačí. 🙂 Tak se mi prosím pěkně ozvěte, byla bych vám neuvěřitelně vděčná.
Můj email je lucy.bednarikova@seznam.cz, tel. č. 773462969. Nemusíte nic vymýšlet, stačí mi napsat: jsem k dispozici a já budu vědět 🙂)) bude to jen pár fajn otázek.
Moc děkuji a přeji mnoho úspěchů 🙂
PS - kdyby vás ještě kdokoliv napadl, pomohli mi rozhodit sítě, budu vděčná 🙂

almara2
1. bře 2016

Ahoj,druhého syna jsem měla v 35 letech,jsem k dispozici
😇

zdena71
1. bře 2016

Ahoj měla jsem dítě ve 43 letech.

zdena71
1. bře 2016

Jsem k dispozici

zadovicek
2. bře 2016

Tady je celá skupina maminek kolem 40...patřím mezi ně..Kdybyste tam spíš hodila odkaz na Váš dotazník bylo by to lepší.

snehurka38
2. bře 2016

Ahoj, taky ti můžu poreferovat. 🙂

veverun
2. bře 2016

Druhé dítě téměř v 36 a moje mamka měla mě v 42, tak jestli budu co platná, jsem k dispozici 😊

evulina77
2. bře 2016

@leylebe třeťátko jsem měla v 37 letech a pokud k nám nějaké ještě bude chtít přijít, dveře má otevřené. Ráda se připojím a pomůžu

leylebe
autor
4. bře 2016

@evulina77
@veverun
@snehurka38
@zadovicek
@zdena71
@almara2
Jste vsechny uzasne a ja vam moc dekuji! Uz mam toolik maminek, je to skvele. Urcite se nekterym z vas ozvu 🙂)) nedelam dotaznik, proto nemusim mit velky vzorek, mam to zamerene kvalitativne. A uz ted vas mam kolem 15 <3 dekuji a nekterym jeste pisnu. Preji krasny vecer a hlavne zdravicko, to je nejdulezitejsi 🙂

leylebe
autor
9. bře 2016

Tak maminky, je to aktuální! Hledám ty z vás, které mají první miminko od 35. 🙂 Ozvaly byste se mi, prosím? 🙂