Spotřebiče z Lidlu? Aku vysavač Silvercrest

helko
28. kvě 2019

Dobrý den,
Nemáte někdo prosím tyčový vysavač zn. Silvercrest z Lidlu? Nebo nějakou elektroniku té značky a jak jste spokojení? Uvažuji ještě o jednom tyčovém od Ety ale ten z Lidlu má lepší parametry i cena o 500kč nižší jen mě odrazuje ta značka, protože nevím co od toho čekat... Děkuji za rady

betelgeuzz
28. kvě 2019

Mám z lidlu ruční vysavač silvercrest a příjde mi lepší než bosch, který jsme měli předtím. Už s ním vysávám přes 2 roky.

martinkkaa86
28. kvě 2019

My jsme se značkou Silvercrest moc spokojení, máme několik výrobků této značky a nikdy žádný problém.

helko
autor
28. kvě 2019

@betelgeuzz
@martinkkaa86
Tak fajn 😊Děkuji 😊

veronyque
28. kvě 2019

Taky máme několik výrobků značky Silvercrest a se všemi jsme maximálně spokojení.

lizaa
28. kvě 2019

Ahoj, tak já mám konkrétně přímo ten tyčový, stál asi 1290,-. Mám ho asi tři měsíce a hrůza děs. Super je ten malý vyndavací, ten má fakt sílu, šikovné nástavce, saje krásně, ale ten tyčový nesaje fakt skoro vůbec. Větší drobky to nevezme, nebo je to naopak tím rotačním kartáčem ještě odhodí pryč. Vůbec nesaje po bocích, takže když potřebuješ podél nábytku a zdi, tak bez šance. Fakt je na nic a lituju že jsem nezainvestovala víc. U nás v rodině máme dva Sencory cca za 3 tis. a ty jsou už mnohem lepší a mami si teď koupila Electrolux asi za 6 a ten to už je pecka a dovedu si představit k němu ani nemít normální vysavač. A to upozorňuju že sem normálně fakt velkej lidlofil, mám odtud spoustu věcí a nedám na ně dopustit, ale vysavač fakt na nic.

helko
autor
28. kvě 2019

@lizaa aha no to si mě nepotěšila, ale mě jde hlavně o prach a nějaký ten drobek tak uvidím... Už jsem ho objednala... Každopádně máme doma ještě klasický velký a i robota tak snad to nějak skloubím dohromady, kdyžtak půjde o dům dál. Já právě nechtěla nic drahého na nějaký drobek a hlavně prach na plovoucí podlaze to snad vezme, našla jsem recenze kde si ho celkem chválili a oproti tomu co jsem chtěla kupovat za 2500 ETA tak má lepší parametry je silnější o něco a má lepší baterii. Každopádně díky za názor 😊

lizaa
28. kvě 2019

@helko no, tak uvidíš, my máme taky i robota a zlatej robot, s tím z Lidlu fakt musim kolikrát ten drobek přejet třikrát. Já jsem normálně celkem nenáročná, ale tenhle fakt stojí v koutě a používám z něj jen ten malej. Radši vezmu koště a je to rychlejší. Já si ho nechala jen skrz ten malej...

ldik
28. kvě 2019

Mam ho taky a uplne k nicemu. Naprosto vyhozeny penize. Kazdej drobek jsem musela prejet treba 10x nez ho to vzalo, v naproste vetsine ten bordel proste ty kartace odhodily kousek dal. Byla jsem uplne besna z nej ☹

helko
autor
28. kvě 2019

@ldik kruci 🤔 no tak to jsem zvědavá teda...

lizaa
28. kvě 2019

@ldik no přesně. A to nemam úplně malý dítě, dceři je šest, tak si troufam říct, že už celkem umí jíst a nemáme doma tolik nadrobeno jako bejvalo...

violetbutterfly
21. říj 2019

@helko mozem sa spytat ci ste nakoniec spokojna s nim? Tiez som si ho dala kupit tak preto sa pytam 🙂

helko
autor
21. říj 2019

@violetbutterfly jsem spokojená používám denně, jen vytáhnu z nabíječky a jedu😁 máme Teda jeden menší koberec v obýváku jinak plovoucí podlahy, na delší chlupy u koberců to není dobré, ale máme krátký chlup a vysaje to krásně.

koran2
25. bře 2021

@betelgeuzz ahoj, mohli by ste mi dat prosím link, ktorý konkrétne? Ja teraz zháňam čo najlacnejší, do 3000 určite. som s dcerkou sama a malo penez... moc diky
@martinkkaa86
@helko jaky si nakonec kupila, prosím? Diky diky

alubif
Autor odpověď smazal
Zobraz
betelgeuzz
25. bře 2021

@koran2 mám z lidlu ruční, asi je to tento, ale vypadá už trochu jinak, než když jsem ho kupovala https://www.lidl-shop.cz/p/silvercrest-li-ion-a...

koran2
25. bře 2021

@betelgeuzz moc diky. Ja ale potrebujem aj s tou tyčou, tak snad niečo nájdem 🙂

helko
autor
25. bře 2021

@koran2 ano koupila používám do teď na drobky po dětech a tak, jinak když chci pořádně vysát vezmu Bissell ten jsem pořídila na vánoce, ten lidl mi nestačil..už ani nemá takový výkon tedy. Ale používám denně.

koran2
26. bře 2021

@helko ďakujem za info. Nakonec mi dajú rodičia jeden tyčový z chalupy, zn. Makita, super vysavač. Len musím kúpiť nabíječku.