Špatně nastřelené náušnice

gazuza
12. lis 2018

Necahala jsem dceři nastřelit náušnice.Podle mě to má křivě.Kdybyste si někdo našli chvilku na nezávislý názor, budu ráda. Nemohu se rozhodnout, zda ji znovu trápit a nechat to předělat. Je mi jasné, že z fotky se to špatně hodnotí, ale aspoň tak. Děkuji

hezz17
12. lis 2018

Řekla bych že na fotce vpravo je náušnice niz a dal od hlavicky. Ale třeba se to ještě srovná..?

gazuza
autor
12. lis 2018

@hezz17 Ano, přesně to si myslím, a nevím, zda je to hodně vidět a bude lepší to nechat předělat, dokud to ještě celkem rychle zarůstá.

lpch
12. lis 2018

Ja sama jsem mela jako mala spatne nastrelene dirky a mam to tak doted. V zivote mi to nijak nevadi, jen si dele vybiram nausnice a ne kazdy typ mi sedi. Tim chci rict, ze bych to na vasem miste asi neresil ;)

gazuza
autor
12. lis 2018

@lpch Já sama mám, taky jednu dírku výš a jednu níž. Je to jak říkáte s těmi náušnicemi. Některé mi nesedí. Malá to má ale ještě trošku ven z ouška. No nevím. Spíš to asi nechám tak.

kacatko5
12. lis 2018

Moje mala je mela nastrelene uplne stejne jako tvoje. Na prvni pohled to tak videt nebylo, ale cim dele jsem ji pozorovala, tim vic se mi to nelibilo. Preci jen jde o usi, nausnicky maji zdobit, takze jsem po dohode s doktorem, ktery je nastreloval, tu spatne nastelenou vyndala, dirku nechala zarust a sli jsme na presreleni. Bral to jako reklamaci, tak oprava byla zadarmo 🙂 Ja byt tebou bych to asi take nechala prestrelit 😉

gazuza
autor
12. lis 2018

@kacatko5 Můžu se zeptat, za jak dlouho to zarostlo?

kacatko5
12. lis 2018

Dirka se zacelila ani ne za 14 dni, bylo to opravdu rychle. Na prestreleni jsme sli ale az za mesic od prvniho nastreleni v ramci preventivni prohlidky 🙂

Tak vidím že je níž, ale není to tak strašné. Asi záleží na tobě jak moc ti to vadí 😉 dcera má mozna spíš měla tuším jednu malinko taky jinak ale podle mě se jí to srovnalo. Z kraje jsem to řešila a pak přestala. A není to vidět záleží asi i co bude nosit za náušnice. Kamarádky dcera má jednu hodně vzadu a vysoko a nakonec to kamarádka vzdala a nechala to tak, což mi přijde škoda. Protože i u těch visících náušnic je to hrůza. Jedna visí a druhá je úplně na uchu😐 což tedy vůbec není váš případ a úplně jsem odbočila 😀 Každopádně mi to nepřijde hrozné a asi bych to nechala 🙂 ale to jen můj názor 😀

leilinka1234
12. lis 2018

Já bych to nechala předělat... Je to na celý život a teď to je otázka pár dní, než to zaroste a nebude to vidět 🙂

kata267
12. lis 2018

@gazuza ja bych ji rozhodne netrapila a nechala to byt, nijak hrozne to nema a usi porad rostou...za par let to.muze vypadat zase uplne jinak

gazuza
autor
12. lis 2018

@gazuza Rozhodla jsem se, že jí to nechám předělat. Po vytažení je vidět, že je to nastřelené špatně. Tak uvidíme, snad se to znovu povede. Děkuji za názory.

kacatko5
12. lis 2018

@gazuza Presne, po vytazeni se to ukaze jeste vic, ona ta kyticka to pomerne maskuje. Tohle urcite nech prestelit, ma to aspon o pul centimetru niz nez by to mela mit. Me taky bylo lito, ze to musela absolvovat znova, ale bylo to rychle a mala nebude muset v budoucnu premyslet, ktere nausnice muze a ktere nemuze nosit, protoze ma spatne dirky 🙂

fyii
12. lis 2018

@kacatko5 no mela to videt, ze je kazda nausnice jinde. Vis co mi rekla mudr.pred nastrelenim? at si nakreslim lihovkou tecky, kde asi nausnicku chci, ze to zkoukne a jestli to bude v mistech, kde muze byt, ze to nastreli presne tam. na netu jsem di nasla do jakych mist nausnicku muzu umistit a pul dne🙂 jsem zkoumala jestli zrovna tam to bude akorat🙂 presne tam mi to doktorka schvalila a je to. tak byt tebou tak si to na priste taky az pujdete na prestreleni nakreslim🙂 at to ma hezky. ty mas vic casu nez doktor to vymerovat a porovnavat🙂

fyii
12. lis 2018

@gazuza ahoj omlouvam se omylem jsem poslala odpoved kacatku tak si to precti

makronka222
13. lis 2018

Ale kazdy zcho ma to dite jiny. Takze bud budou nausnice stejne a lalucek uplne jinak, nebo naopak. Ja bych to nechala bejt. Resite kraviny, nenechala bych dite kvuli tomu mordovat znova

gazuza
autor
13. lis 2018

@makronka222 Má pěkně souměrná ouška. Ty fotky zkreslují. Už je to vytažené, chci to nechat přestřelit. Pro mne to kravina není. Já i moje sestra jsme rády, že nám maminka nechala píchnout uši, rády se parádíme pěknými náušnicemi. A myslím, že moje holky to budou mít podobně. Starší dcera má krásně souměrně nastřelené náušnice a mladší si zaslouží mít to taky hezky. Ale děkuji za názor.

alenkazachovic
14. lis 2018

Nechala jsem si nastřelit náušnice, když jsem je dávála dceři. Musím říct, že to vážně nebolí. Je to takové divné, ale bolest jako taková to není. Vážně to není mordování. Druhou dirku mám blízko chrupaky a ta teda bolela jak čert, ale na to místo už je fakt hodně vysoko a ne na lalůčku.

leilinka1234
15. lis 2018

@alenkazachovic mám stejnou zkušenost. Mám 4 náušnice, 2 jsem si nechávala nastřelit v 18ti... Tohle opravdu nebolí, nastřelení jako takové jen trošku štípne a pak to třeba půl hodiny zvláštně brní... Ale nebolí 🙂

gazuza
autor
15. lis 2018

@leilinka1234 Skvělé díky.To ráda slyším.

misa_miska
24. zář 2020

@kacatko5 ahoj, muzu se zeptat, jak byla holcicka stara a za jak dlouho od nastreleni jste nasnicku nebo obe dve vytahla? Nebyl nejaky problem se zarustanim nebo nezustala dcerce treba velka jizvicka? Porad ve me ted hloda dilema, jestli nechat nebo nenechat prestrelit 🤐. Dekuji

gazuza
autor
24. zář 2020

@misa_miska Ahoj, dcera měla 5 měsíců.Vytahla jsem to po týdnu, ale už si nepamatuji, jak dlouho jsme to nechávali hojit před druhým nastřelením. Nicméně zarostlo to hned. Sestra mi ale řekla, že
mám několik týdnů počkat, myslím že 4. Druhý nastrel dělala ta samá sestra a taky to úplně netrefila, no byla prostě hrozná. To už jsem ale nechala. Ten původní nástřel vůbec není vidět.

gazuza
autor
24. zář 2020

@misa_miska Pro info vysledek