Sny o rozvodu, nevěře. Co mohou znamenat?

29. únor 2020

Ahoj všem, zajímalo by mě, jestli je tu někdo kdo se trochu vyzná ve snáři, podvědomí a celkově jestli a jak souvisí "normální" život se sny.
Teď v těhotenství se mi zdá poměrně často (třeba každý den nebo ob den, dva), že mě manžel podvádí, chce se rozvést, už mě nemiluje a podobně. Zdávalo se mi o tom i mimo těhotenství, teď je to ale častější a řekla bych i výraznější, víc si pamatuju ráno detaily. Přitom naše manželství je bez problémů, jsme šťastní, po letech stále zamilovaní, nemám důvod žárlit ani cítit nějakou nedůvěru nebo podezření. Manžel po mě "jede jako po uzeným" i když jsem někdy celý den v teplakach, neupravená, unavená, bolavá, takže pocitem že mě už nechce rozhodně přes den netrpím. Jak se říká že mozek si přes noc uklízí, no nevím co uklízí za bordel u mě protože toto už mi přijde zvláštní. 🤯
Nevíte někdo, co by takové sny mohly znamenat a na čem třeba zapracovat (na sobě), aby se mi to tolik nezdálo?🤷🏻‍♀️

mamio
29. únor 2020

Podvedomej strach, ze by se vam ruzovej svět mohl posrat...

orisek56
29. únor 2020

Podvedoma reakce mozku na skrytou nejistotu a strach, ze by k necemu takovemu mohlo dojit.

autor
29. únor 2020

No to mě tak nějak napadlo, ale co s tím?

sudylichozrout
29. únor 2020

Vubec nic. Mozek se cisti a odpad hazi do snu. Neres 🙂

pipi_puncocha
29. únor 2020

Podle mě to prostě v těhotenství souvisí s mateřským pudem a chráněním si toho, co je moje. Taky jsem takové sny v těhotenství měla a teď (3.5m po porodu) už vůbec nic, jak to přišlo, tak to odešlo...

llluckaaa
29. únor 2020

Já měla v těhotenství noční můry, prý je to docela časté. Podle mě se mozek ve spánku vyrovnává se strachem a nejistotou z toho, co přijde, a vyrábí katastrofické scénáře.

mamio
29. únor 2020

Zaměstnat hlavu

urtica
29. únor 2020

Měla jsme to v těhotenství taky hodně..prý je to poměrně běžné. Nic bych z toho nevyvozovala.

elencze
29. únor 2020

přes den se utahat, pak usneš tvrdě a sny si většinou nepamatuješ

autor
29. únor 2020

@elencze tak to nefunguje, mám doma nemocného chlapa a k tomu tříletého syna, takže utahana jsem až až a stejně mám lehké spaní a vzbudí mě i špendlík na zemi 🙂😄

veru181
29. únor 2020

Podle snáře věstí sny o nevěře naopak spolehlivého partnera 🙂 Ale jinak se taky přikláním k názorům výše, že jde o podvědomé obavy ze všeho možného, z nejistoty. A při lehčím spaní se sny lépe pamatují.