Silvestr. Jak ho nejraději trávíte?

klokanka31
30. říj 2022

Máte někdo už plány na Silvestra? Jak ho nejradši trávíte - v klidu doma nebo ve velké divoké společnosti?🙂

uzivatelkapetra
30. říj 2022

Doma, klid a pohoda, po půlnoci hudlana a spát.
Ale my jsme celkem nudná rodina

andelka
30. říj 2022

Co máme děti tak doma. Vydržíme do půlnoci, připijeme si, podíváme z okna na ohňostroj a jdeme spát.

emillyhk
30. říj 2022

Poslední dva jsem prospala 😂. Ale byla jsem těhotná a potom skoro roční dítě... Vloni už jsem ani nevylezla z postele, abych se podívala na ohňostroj, který jinak miluju 🙈 Ale my jsme většinou radši jen spolu, na nějaké bouřlivé oslavy jen proto, že končí rok a nový začíná, nás neužije.

palja
30. říj 2022

@uzivatelkapetra máme to úplně stejně 🙂

jane46
30. říj 2022

Bud u tchyne nebo u nas - klid, pohoda, neco na zub, deti zapali prskavky, pulnoc a sup spat 😁

michaela666
30. říj 2022

Nejraději bych byla doma a prospala ho, ale čekají mě 30 narozeniny, takže letos se z toho nevykecám. Odpoledne rodinné posezení s dortem a potom se přesuneme ke kamarádům. Mají stejně staré děti, tak si pohrají, před spaním prskavky a budu doufat, že ohňostroj prospí.

sayast
30. říj 2022

Do pulnoci sedime s dětma a hrajeme hry, po pripitku manzel seda do auta a jde do rana jezdit ( ma 🚕 službu). Pred manželem jsem zas ja sloužila ( v nemocnici, jako detna jsem mela volny stedry den, ale slouzila silvestr)

jjasmina
30. říj 2022

@klokanka31 jelikož malé budou v únoru 3r tak samozřejmě doma, není na výběr 🤣

drep
30. říj 2022

Nejradši jsem silvestra trávila ve službě, když už ponocovat, tak aspoň smysluplně. Letos nesloužím a tipuju, že jako všechny silvestry mimo práci v půjdu deset spát a budu doufat, že půlnoc zaspím

arevb
30. říj 2022

@klokanka31 vždy s dětmi. Letos vyšla manželovi na Silvestra noční a já budu ještě v šestinedělí, takže na Silvestra budu sama se 3 dětmi. Takže asi dětská párty s tou nejstarší 7 letou.

mata2hari
30. říj 2022

Už delší dobu jsem tak trochu aspciální 🙈 s příchodem dcery ještě víc 😂😂 jsem nejradši doma a tak ve 22 chodím spát..úplně mě to jako nebere,estrády v tv jsou trapné,domácí ohňostroje mě štvou a vůbec 😂😂 nejvíc jsem vloni po půlnoci trnula,aby se dcera nevzbudila a letos to bude zase tak..uděláme si s mužem pár chlebíčků a jednohubek a uvidíme..

ferda90
30. říj 2022

Ahoj, minulý rok jsme byli doma a letos budeme asi taky doma. Mě to nějak nevadí. Máme syna, který má 20 měsíců, takže s ním by to asi na nějaké juchání nebylo 🙂 Uděláme si něco dobrého k jídlu a budeme koukat na filmy, uděláme si takovou pohodičku. Máme s přítelem na Silvestra i výročí (15 let), tak si ten večer užijeme spolu, jako rodina

jasminek2012
30. říj 2022

Dáme si něco na zub, o půlnoci si ťukneme a jdeme spát. Už 14 let 😁

klokanka31
autor
30. říj 2022

Já měla super Silvestr jen třikrát v životě, jinak taková ta nuda - doma nebo u našich, povinné chlebíčky a jednohubky, zírání na TV, půlnoční přípitek z kterýho mám husinu jen když si na to vzpomenu. Loni jsem se na všechno vybodla, byli jsme část večera u rodičů, doma jsme si ke spaní pustili film a půlnoc prospali. A říkám si že je to milionkrát lepší než povinná zábava. Jsem ráda že nejsem sama kdo to radši prospí 😊

ninive211
30. říj 2022

Na jednu stranu mi chybí to spolecenske silvestrovske dovadeni, ale pak ta rána...a kdyz ma clovek deti, kterym je jedno, jestli je Silvestr nebo vsedni den, tak to ponocovani tolik neocení. Loni jsme po letech byli se segrou a nasima a slavili to trochu vic spolecensteji, kvuli nemoci dcery nam nevysla navsteva o vanocnich svatcich, tak jsme to o par dni posunuli a bylo to super.

martiniquest
30. říj 2022

Plan je takovy, ze zadny nebude jako kazdy rok. Silvestr povazuji za bezny den a nijak jej neslavim.

gracinka7
30. říj 2022

@klokanka31 většinou jdu spát jako jindy. Změna roku mi nepřijde jako důvod k oslavám.

xmele004
30. říj 2022

My jezdime na hory s rodinama s detma, takze si to uzijeme vsichni podle sveho 🙂

emamaira
30. říj 2022

Zavedli jsme tradici silvestrovského výletu. Ale děti máme malé, ty jdou večer spát a my buď vydrzime u televize nebo jdeme taky spát 🙂

ee.liska
30. říj 2022

Jezdíme s kamarády na chatu a je to rok od roku poklidnější 🙂

gracinka7
30. říj 2022

@mata2hari estrády tv na silvestra už dost dlouho nedávají ne?🤣

michaela666
31. říj 2022

@gracinka7 Na Nově a Primě je estráda snad všechno mimo filmů. 🤣

superkousky
31. říj 2022

Jsem zvyklá ve 22h zalehnout a v 5h vstávat. Sylvestr není výjimka 😁. Většinou ho prospím.

mata2hari
31. říj 2022

@gracinka7 jak jinak nazvat to,co dávají na komerčních televizích? Tak trapárna??

krisstina93
31. říj 2022

Doma, buď u nás, nebo u švagra, bereme i deti, takže žádná divočina, většinou se něco málo popije, pustí se film, hrajou se deskovky, dva roky zpět sme udělali takovou kostymovou party :D na půlnoc se jde odpálit ohňostroj a pak už se třeba jen sedí víc v klidu.

mimi1004
31. říj 2022

Sedíme u tv, kde obvykle nedávají nic zajímavého, jednohubky máme vždy od tchanovců, my děláme pro změnu chlebíčky na Nový rok večer. Dcera to vždy prospala, ale loni už vydržela na půlnoc, hrála si v pokojíčku s dárky od Ježíška a kdyby bylo na ni, nešla by spát vůbec. Takhle jsme zalehli kolem půl jedné. Letos to bude se silvestrovským večerem podobné 😅

mimi1004
31. říj 2022

@gracinka7 Tak na to letos mrkni. Zlatý Menšík.

veruuu_kubesovic
31. říj 2022

Nachystám něco dobrého, mrkneme na filmy, kecáme, pijeme, děti se neumí dočkat půlnoci 🤣🤣🤣 pro mě den jako každý, jiný, jen je o půlnoci ohňostroj....

gracinka7
31. říj 2022

@michaela666 to máš vlastně pravdu 😁

te_reza
31. říj 2022

Doma. Kolikrát usnu už v 10. Po půlnoci utěšuji řvoucí dítě, kdy se většinou přesune do ložnice a čekáme, až přestanou jancit s ohňostrojem.