Sex z kondomem při bakteriální infekci

kristynamarty
5. čer 2019

Ahoj dneska mi byla od gynekologa zjištěna bakteriální vaginální infekce.. a dostala jsem léčbu na 10 dní jenže 10 dní bez sexu si nedokážu představit.. vím že sex mít nemám… když mám bakteriální infekci už jen z důvodů přenášení z jednoho na druhého.. ale zajímalo by mě.. že když mě to nepálí ani nebolí zda by vadilo kdybych měla sex ale z kondomem :think: máte z tým nějáká zkušenosti?… protože 10 dní bez sexu nezvládnu :,( :zed:

dodor
5. čer 2019

Proč bys 10 dní bez sexu nezvládla? Myslím, že je lepší vydržet 10 dní než léčbu opakovat pak zase znova. Některé globule navíc snižují účinnost kondomů. Nevím co máš, píšeš to dost obecně, ale má léčbu i partner?

zelenaesmolda
5. čer 2019

@kristynamarty
predpokladam,ze jsi clovek kdyz pises na netu do diskuze.clovek ma mozek a tim by se mel ridit.mozek je to,co mas v lebce jenom pro upresneni,ne tvoje vagina.Kdyz ten mozek zapnes,tak si mozna uvedomis,ze clovek dokaze svuj sexualni pud ovladnout,narozdil od zviratek.Za zkousku to stoji...

ito
5. čer 2019

@kristynamarty kondom infekci uplne nezabrani, ber to tak, ze pry sexu se do kontaktu s tebou nemusi dostat jen ta cast partnera kryta kondomem, takze bys ho mohla nakazit a u neho by to nemuselo mit priznaky a pak by te znovu nakazil. S infekci styk proste ne nemluve o tom ze by sis to diky sexu mohla zavyst jeste dal, kde to treba ted neni. 10 dni fakt vydrzis, vzdyt si dal sestinedeli. 🙂

zelenaesmolda
5. čer 2019

@ito to nevis jeslti mela sestinedeli bez sexu :D

ito
5. čer 2019

@zelenaesmolda taky me to napadlo, kdyz sem to psala, ale predpokladam ze 10 dni v tom sestinedeli jo. 🙂

dodor
5. čer 2019

@zelenaesmolda Teda, ses dobrá. Tohle mě pobavilo, ale máš zároveň pravdu. Slečna bude asi sexuální mašina, jinak to nechápu. Já bez sexu vydržela i 3 měsíce a neměla jsem z toho žádnou újmu. A to jsou na tom ženy hůř.

zelenaesmolda
5. čer 2019

@dodor
v lepsim pripade sexualni masina,v horsim je to jeji povolani,ono deset dni bez prijmu by narusilo rozpocet vetsine z nas :D

kiki1912
5. čer 2019

@zelenaesmolda 😀😀😀😀😀

kiki1912
5. čer 2019

By mě zajímalo co teda paní dělala na začátku těhotenství když lékaři obecně říkají že se nemá divočit ☺

tulikiss
5. čer 2019

doporucuji lecit nejenom vaginalni problem, ale i tvou neschopnost sexualni abstinence. neschopnost vydrzet 10 dni bez sexu i pres nemoc ukazuje na nejakou "poruchu".

kiki1912
5. čer 2019

@tulikiss sem těhotná a s partnerem se teď už nějakou dobu nemilujeme (přesněji skoro dva týdny) protože my doktorka řekla že nemáme moc tlačit na pilu aby se nic malému/malé nestalo tak nechápu co paní dělá za terno s desíti dnama bez sexu

mirecka.jaroscakova
5. čer 2019

Možná by stálo za to věnovat ušetřený čas studiu češtiny, jsou tam jisté mezery v učivu základní školy

kajalka
5. čer 2019

Aj aj, to je závisti, že má někdo fajn sexuální život 😃

martinka_33
5. čer 2019

@zelenaesmolda a to si představ, že pak bude mít zákazníka nějakýho taťku od rodiny a máš infekci doma ani nevíš jak 😀
@kristynamarty chápu, že to je někdy těžký vydržet, ale ruce a hračky zakázaný nemáš ne? 😉

bayt
5. čer 2019

@kristynamarty A já třeba gratuluju k takový náruživosti i při malém dítěti :D

leilinka1234
5. čer 2019

10 dní bez sexu! Tomu říkám katastrofa! To aby se ten tvůj bál odjet třeba na sluzebku :D

aselluska
5. čer 2019

Když pominu tu větu, že to nejde vydržet, nedělala bych to už jen kvůli zdraví. Nikdy mě nenapadlo při takových problémech ještě něco pokoušet. Samo o sobě to tam dole při těchto problémech je citlivé a tím nemyslím sexuálně citlivé. Zkus to, třeba to bude tak řezat a pálit, že ještě ráda, počkáš, až budeš ok.

zelenaesmolda
5. čer 2019

@leilinka1234
nebo nedej boze si zlomit nohu :D

kristynamarty
autor
5. čer 2019

@dodor ahoj já to nechytila od partnera mám to teprve od dneška a pohlavní styk jsme měly před 5 dni.. a to bylo ještě vše ok... takže partner lečbu nepotřebuje

kristynamarty
autor
5. čer 2019

@bayt děkuji po porodu je to ještě horší narostla mi větší chuť na sex 😀

kristynamarty
autor
5. čer 2019

@kiki1912 mě dr nic takového na začátku těhu neříkal milovaly jsme se normálně tady asi až do 6 měsíce pak jsme trochu připrzdily.. ale takové velké chuťe mám až po porodu :D a nebýt sexu malej by se nenarodil 🙂 takže mu děkuju a proto ho tolik miluju

leilinka1234
5. čer 2019

@kristynamarty tak ona existuje taky nějaká inkubační doba... 🤦‍♀️

kristynamarty
autor
5. čer 2019

@leilinka1234 ano já vím inkubační doba je 2-3 dny nebojte Dr mi všechno řekla 🙂 jak to je atd

dodor
5. čer 2019

@kristynamarty Ježíš, výdrž to!! Ono se může stát že ti ty globule už příště nepomůžou.

laka_lacenda
5. čer 2019

Já sex miluju. Máme ho často i za začátku těhotenství. Než jsem se přestěhovala za přítelem, prostě to byĺo bez sexu měsíc i déle. Jednou snad dva a půl měsíce. Ale jakmile je nemoc a doktor řekne ne, tak prostě ne. Tečka. A to říkám, opravdu se milujeme často.

bayt
5. čer 2019

@kristynamarty Tak to je dobrý, nám roste akorát syn, jako z vody, ale energie na sex furt nic :D

kristynamarty
autor
6. čer 2019

@bayt a Kolik je synovi ?

bayt
6. čer 2019

@kristynamarty 16m 🙂

mourovatakocka
6. čer 2019

No, buď budeš mít sex, který si krásné užiješ, nebo budeš zdravá. Jednoduché, tvoje volba.

nesticka
6. čer 2019

Vydrž... Ja se celou první půlku těhotenství prála s kvasinkama. Oproti tomu tvých 10 dní je naprostá brnkacka :D