Šestinedělí a vana. Je už možná?

3. dub 2022

Ahoj zítra jsem 5 týdnu po porodu císařským řezem jizva je krásně zatáhla očištky už skoro vůbec nemám 1 za den uplně nepatrné.Včera mě chytly záda hrozně moc a dneska to pokračuje vždy mi na to zabírala vana myslíte že už bych se mohla naložit do vany? Nebo je to nevhodně ješte? 🙂

bara88
3. dub 2022

Jako že v šestinedělí se nesmí koupat ?

hezz17
3. dub 2022

Urcite bych pockala. I po cisarskem rezu je hrdlo otevrene, i kdyz ne tolik jako u spont porodu a zanet delohy by mi za to nestal.
Nahrat ve sprse treba..?

xnikax1
3. dub 2022

Taky jsem po obou SC dodržela a nekoupala se. Počkala jsem až po kontrole na gyn

leniczka23
3. dub 2022

Jo normálně bych už šla. Taky jsem byla to jsem byla po vaginálním porodu.

gruyerre
3. dub 2022

Já jsem se koupala tak po 10 dnech, nebyla jsem teda po sekci ale po normálním porodu. Vana byla krásně čistá, nedávala jsem si žádné sprcháče, pěny apod. Šest týdnů bez vany bych snad ani nepřežila.

sanyy22
3. dub 2022

Já byla císařem a do vany jsem šla po 5 týdnech

arwen666
3. dub 2022

Já jsem dala vanu až po kontrole u gynekologa prodělala jsem zanet dělohy tak jsem nechtěl riskovat

dasipe
3. dub 2022

@bara88 nesmí no, pouze sprcha

palja
3. dub 2022

Já bych počkala a zatím bych se jen sprchovala. Taky jsem teď po posledním porodu nevydržela a dala jsem si vanu a měla jsem z toho zánět na dvoje ATB. Vana byla čistá, bez mýdel, pěny atd. Ale svou blbostí jsem si přivodila problémy na skoro 3 měsíce 🤦‍♀️🙂

veronikaopava
5. dub 2022

Já jsem teď čerstvé po 2 .císaři a dodržim zase 6ti neděli, jako u prvního syna.bala bych se infekce

danvitka
5. dub 2022

Mě to vysloveně zakázali po CS... 🤷‍♀️

westie
5. dub 2022

Po obou CS mi to vysloveně zakazovali - jak sestry, tak operující lékař i můj gynekolog, prý kvůli možné infekci. Neměla jsem důvod jim to nevěřit a neriskovala to.

sviticihvezdicka1
1. bře 2024

Já budu v neděli 3.3. Po císaři 6 neděl a teda nejraději bych už šla do vany.