Sen. Co může znamenat?

29. lis 2021

Zdravím holky, vím, že to sem nepatří, ale já už jsem úplně hotová. Mám tu někoho, kdo se vyzná ve snech?
Bude se vám to zdát jako blbost, ale mě se opakovaně zdají sny o příteli , že se vrátil k bývalý partnerce a ze mě nechal s dvěmi dětmi samotnou, nebo že mě podvádí .. kdyby se mi to zdálo 1-2x do měsíce, tak to neřeším, ale přetrvává to dlouho a třeba 3-4x do týdne 😡 ten sen je tak živý , ze se vždy vzbudím se slzami v očích a nemůžu dál spát 🥺
Nevíte, co to muže znamenat? 😤😤

katka2609
29. lis 2021

Ahoj,
já si myslím, že sny odráží strachy... Takže bych řekla, že když se toho vedomě nebo nevědomě bojíš, tak se ti o tom pořád zdá.. Nevěřím, že je to šestý smysl, nebo předzvěst.. Takže zapracuj na důvěře k partnerovi 🙂

melek5
29. lis 2021

Když si zadas do googlu snář online napíšeš tam třeba nevěra partnera tak ti tam vyjde jako bezdůvodná žárlivost

malinkata
29. lis 2021

Mě se taky zdají divné sny, ale často třeba ani nevím, ale mluvím ze spani. Údajně i skoro brečím

autor
29. lis 2021

@katka2609 je pravda , že z toho mám strach od začátku, protože ji hodně miloval a dostával se z toho strašně dlouho , takže na tom opravdu něco bude.😊 Budu to muset z mé strany hodně srovnat a změnit. Moc vám děkuji❤️

levandule_k
29. lis 2021

Nejsem odborník, ale něco malinko vím. Ve snech se zpracovávají naše prožitky, strachy, to co máme uloženo v nevědomí.
Buď se tak moc bojíš potencionálního rozchodu, že se ti zdá tohle. Nevěříš jemu, sama sobě. Ten strach může být "bezdůvodný". Se současným partnerem fungujete dobře, ale už tě někdo někdy zradil a ty se cítíš, že na mateřské budeš víc zranitelná, tak se bojíš, že by se to mohlo opakovat.

Nebo tvůj partner nemusí být úplně vhodný pro tebe a tvoje podvědomí ti dává tohle najevo. Můžeš přehlížet, omlouvat jeho chyby, které nejsou vhodné pro vztah.

Výkladů je víc, klíčem k tomu jsi ty.

Pak jsou sny, které se plní, někteří lidé mají sny prorockého charakteru, ale znám jen jednoho člověka, kterému se párkrát v životě zdálo něco, co se pak stalo.

lidija1234
29. lis 2021

Mě se malý přestal dýchat a celý týden, když jsem na chvilku usnula tak se mi zdálo že nedýchá a ten stres jsem prožívala pořád aji když jsem spala. A je to přesně tím že jsem na to neustále myslela a "byla" jsem z toho hrozně rozhozená že aji když se mi podařilo usnout tak se mi o tom zdálo.