Sedací souprava Friheten IKEA - zkušenosti

market177
16. črc 2019

Ahoj, nema nekdo zkusenosti s touto sedaci soupravou z ikea? Libi se nam ta do L, ale na strankach recenze nic moc, ale je jich jen par, proto se ptam jeste tady 🙂 diky moc 🌼

wafina
16. črc 2019

@market177 mám já. Za ty prachy dobrá. Nevím co přesně chceš slyšet? Spí se mi na ni líp jak v posteli 🙂, máme ji už cca 4 roky a furt dobrá.

terezie96
16. črc 2019

Máme 🙂
Je to tak 50/50. Hnědou jsme reklamovali, protože byla po pár měsících celá rozviklana a vrzala.
Teď máme šedou, konstrukčně super, ale látka je po měsíci sežmolkovaná.

kacikac1
16. črc 2019

@market177 máme černou, je to nějaká koženka, ne látka. Máme ji už 3 roky a je v pohodě. Nijak nevrže, rozkládá se dobře. Akorát na jednom místě je slabounká vrstvička tý látky taková odfouklá, asi tim jak se potom válíme 😀 ale nespíme na ní. Pár návštěv na ní i přespalo a že prý v v pohodě 🙂

wafina
16. črc 2019

🙂 tak se dívám a sežmolkovanou ji nemáme (až na polštáře zezadu), ale je pravda že k vůli psovi na ni mám pořád deku

lpch
16. črc 2019

My ji mame 2,5 roku a jsme spokojeni. Nikde nevrze, na sezeni je pohodlna, jen latka je sezmolkovana. Obcas na ni spi manzel a nikdy si nestezoval na nejake nepohodli. Za ty penize je super, kazdy den po ni skace 2 lety syn a drzi.

market177
autor
16. črc 2019

@wafina prave me tajimali treba ty zmolky, jak pisou holky nize...a koukam i na tvoji dalsi odpoved...zase mit na ni deku nechci a aby hned tam byly zmolky 😒 ale bojim se ze zo v tehle cenove relaci bude asi u kazde

market177
autor
16. črc 2019

@terezie96
@lpch
@lpch holky diky, a nemohli byste poslat fotku jak moc tam mate ty zmolky? Jinak se nam libila, ale ty zmolky me desi...ale bojim se, ze v tehle cenove relaci budou vsechny podobne...

fatal_error
16. črc 2019

Mame sedou rohovou asi pul roku a co bych vytkla, jsou polstare. Potrebovaly by vic vycpat, po case pouzivani jsou dost placaty a nevypada to pekne.
Zmolky zatim vubec, ale na to je kratka doba.
My mame 2 kocky a misty uz je rozdrapana, tomu se neda nijak zabranit, rozdrapaly by vsechno, to byl taky duvod, proc jsme kupovali tuto spis levnejsi pohovku.

fatal_error
16. črc 2019

Tady prikladam foto polstare, brzy ztrati tvar, bude potreba je necim vycpat. :/