Roztrhl se pytel s Nu skin. Máte někdo negativiní zkušenost?

19. srp 2023

Ahoj holky.Vím,že už to tady bylo milionkrát, četla jsem už nějaké recenze,ale chtěla bych se zeptat,jestli tu není někdo kdo pracoval pro Nu skin a má negativní zkušenosti.Ráda bych se dozvěděla celkovou pravdu o této firmě a o přivýdělku jako takovém.Přijde mi,že se s touhle firmou roztrhl pytel, protože to snad každá druhá propaguje na Instagramu apod.Předem se omlouvám,že už je tady tohle téma po několikáté 🙄

gbp
19. srp 2023

nemam osobni zkusenost, ale moje pribuzna to zkousela, nechala v tom dost penez...🙄

europa00
19. srp 2023

Taky ne zajímá … malém jsem koupila na poporodni vytáhnou kůži ale nevo mi říká ze to fakt nefunguje úplně jak má

romanovic
20. srp 2023

Moja mama a par kamosiek v tom prisli o dost penazi. S nadsenim sa do toho vrhli, ale zial, trh je presyteny tymto typom produktov. Moja mama s tym sekla, ked jej na prednaske povedali, ze moj otec by nezomrel (akutna leukemia), keby bral Nu skin 🤦

judy268
20. srp 2023

Ahoj. Myslím,že tohle je vhodné jedině pro influencerky atd,které mají hodně sledujících, tím pádem i větší šanci produkty prodat.
(Jinak... Osobně jsem si koupila žehličku na tělo od Nu Skin a pak sem se sama sobě musela smát, že sem byla tak pitomá a věřila, že opravdu vyzehli 😁)

autor
20. srp 2023

@romanovic to snad ne🤦

dura175
20. srp 2023

Funguje to na principu MLM, k tomu má hodně lidí, včetně mě, averzi už jen z principu. A z principu jako každé jiné MLM, je to jen navoněná bída zabalená do líbivých řečiček a frází. Osobně jsem měla možnost nahlédnout trochu do zákulisí MLM (konkrétně herbalife a mary kay a všude jsem potkala krajně nesympatické lidi, kteří pouze manipulovali a opakovali naučené fráze, někdy i přímo lhali a po přímé konfrontaci ukončili kontakt). Nešla bych do toho nikdy, morálně s tímto typem prodeje nesouhlasím a hodně lidí mají podobných prodejců plné zuby.

autor
20. srp 2023

@dura175 mně se právě protiví už jen to,že se fotí pomalu s každým produktem a pořád se ukazují na sociálních sítích každý druhý den,ale zároveň sleduji,jak takovým lidem postupně klesá sledovanost

beautylife
20. srp 2023

@dura175 Není MLM jako MLM, jsou i solidní a etické firmy..
A ne, nejsem prodejce Nu Skin, ani nevím upřímně co to je.. 😂

dura175
21. srp 2023

@beautylife Od osoby s profilem založeným tento měsíc je prohlášení o etických firmách fungujících na principu MLM poněkud úsměvný.

autor
21. srp 2023

Mně přijde vtipný,že napíšou"Nemůžu nic ztratit,pouze získat" a teď když čtu jak v tom lidé nechávají dost peněz,tak si docela touhle větou protiřečí.Navíc už když mají zpočátku nějaké ty vzorečky,tak určitě taky nebudou zadarmo....

beautylife
21. srp 2023

@dura175 to přece nehraje žádnou roli, jak starý mám profil. Každé MLM není špatné, to je celé.
Znovu opakuji, že Nu Skin neznám, nevím, co ti na příspěvku vadí 😌

dura175
21. srp 2023

Většinou to funguje na systému slev a odměn v rámci hierarchie ve společnosti. Koncovému zákazníku nabízíš produkt za určitou cenu. Tím, že vstoupíš do skupiny máš daný produkt nižší cenu, takže rozdíl mezi tvou cenou a zákazníkovou ti kde do kapsy. Jsi motivovaná v rámci skupiny lákat další lidi pod sebe, tím pádem máš jednak svoje nákupy zase o něco levnější a od určité úrovně máš i provize z prodejů lidí pod tebou. Další motivací je např nákup zboží za určitou částku naráz, potom třeba opět dostaneš větší slevu. Píšu to velmi obecně, každé MLM to má trochu jinak a je to už pár let, co jsem se tím zabývala. Proto je možné uvalit hodně peněz za nákupy a když se ti to nepodaří prodat, tratíš na tom.
@beautylife Jaké MLM je dobré? Dej mi tip, ráda si to nastuduju a třeba změním názor.

marselina
21. srp 2023

mam nu skin galvanickou zehlicku na telo i oblicej.
vysledky vidim zatim jen na obliceji