Robotický vysavač s funkcí mopu ano nebo ne?

claudie89
10. kvě 2018

Ahoj maminky,ráda bych vás pozvala diskuze,jelikož bych vpzbala ráda vaše názory a zkušenosti. Nenávidím vytírání,ale znáte to sama- s dítětem se vydává a vytírá několikrát týdně. Proto zvažují koupí robotického vysavače,který vysaje i vytře. Je mi jasné,že to není stoprocentní, že přece jenom třeba jednou týdně budu muset vytřít ručně já. Ale jde mi o běžný úklid. Vy,které máte s tím,zkušenosti - jak jste spokojené? Je to dobry pomocník nebo zbytečně vyhozené peníze? Děkuji

eiram7
10. kvě 2018

Ahojda. Sice nejsem ještě maminka, ale... Ja mam ten od Roventy s parním vytiranim a nemůžu si ho vynachválit. Je teda dost těžký, ale zvykla jsem si a za tu úlevu, ze si nemusím machat ruce ve vodě, mi to tedy opravdu stojí. Navíc jak je para horka, všechno vydezinfikuje. 🙂

claudie89
autor
10. kvě 2018

@eiram7 šup děkuji,kouknu. Já mám teda vyhlidnuty od Tesly,je na neuteče jako top 1 v robotických vysavačích ale kouknu na viledu... No a jasne- diskuze není jen pro maminky😀

claudie89
autor
10. kvě 2018

Na heurece*

janapetrvalska
10. kvě 2018

mame roboticky vysavac + suche vytirani(to jsem pouzila jednou posbira uplne mini prach) a lze hadr navlhcit a setre to, ale opravdu zbytecne. Mela jse
na zkousku i s mokrym vytiranim a teda fakt ne! Vysavac super ten sposbira opravdu vse a lip nez bezny vysavac ten pouzivam obcas na pavuciny a mista kde se nedostane ..

laja64
10. kvě 2018

@claudie89 Mám tento a perfekt. Vysaje, přitom vytře, ze schodů nespadne-jelikož má na to senzory. Sám pak zajede do základny, když je vybitý. Za mě TOP . https://www.robzone.cz/roboticke-vysavace/duoro...