Přítelova máma. Co si o tom myslíte a co byste dělaly Vy?

alexandra1625
30. čer 2020

Ahojte. Mám 12 a môj frajer (Damián) 13. Damiánova mama mne a Damiánovi nedovolí sa často stretávať pretože nesúhlasí s tým že spolu chodíme. Dáva mu na stráženie mladších súrodencov vždy keď sa máme stretnúť. Nie je ľahké to presunúť a už vôbec nemôže brať súrodencov zo sebou pretože sú malý, bývame od seba ďaleko (chodíme za sebou niekoľkými spojmi) takže to nejde. Keď sme u nich čo jeho mama povie to spravím ale nech robím čo robím vždy si nájde dôvod a chybu. Chcem sa spýtať čo by ste robili Vy a čo si o tom myslíte.
Ďakujem

jjasmina
30. čer 2020

Myslím si, že máma má vždycky pravdu 😀

te_reza
30. čer 2020

Tady už to je jak v bravíčku🙈

jjasmina
30. čer 2020

@te_reza Ten časák prostě neměli rušit 😀

zelenaesmolda
30. čer 2020

@alexandra1625
hlavne bych prestala trollit

tinaprofi
30. čer 2020

jaký trollení? Jakože žaneta nemá právo chodit s Ferem? Něrobila bych nič, ani antikoncepci bych něbrala, v komunitě se o to někdo postará. Když tak to rozdáš. A na mamu buď hodná, teda na babičku už brzo...

mandala
30. čer 2020

... že ve 12 by sis mohla ještě hrát s panenkami 😉

ponikmonik
30. čer 2020

Radši si jdi hrát s panenkami😘

veruuu_kubesovic
30. čer 2020

@alexandra1625
a já už aspoň chápu, proč mě máma v 15ti tak hlídala s mým prvním klukem 😂😂😂
a co bych dělala já? no budeš se divit, ale když mi bylo 12 tak jsem jezdila na kole, na inlinech, chodila ven s kámoškami a kluky jsem ve 12letech faaaaaakt neřešila...

aselluska
30. čer 2020

@te_reza a co má dělat, když tam už napat nemůže 😂

lora1987
30. čer 2020

@jjasmina oni zrusili bravicko? To nene 😱

sudylichozrout
30. čer 2020

No jo, prvni den prazdnin... A je to tu. Ted se tady takove blbiny budou objevovat porad 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️

miba10
30. čer 2020

Ty kraso, láska, sex a nežnosti 😂😂😂😂😂🤦‍♀️

zelenaesmolda
30. čer 2020

@sudylichozrout
admini by konecne meli zacit fungovat ale to je asi nerealny pozadavek

malenka3
30. čer 2020

@sudylichozrout ale ne, slečna už psala před pár dny 😄 a drží fazonu, třeba to troll není 😂

@alexandra1625 frajerova máma má zjevně víc rozumu než vy dva dohromady.

te_reza
30. čer 2020

@malenka3 svatá pravda, první diskuse byla co dělat s frajerem ve 12,ne?😀

hanih
30. čer 2020

Já bych jen chtěla reagovat na ty panenky. Už jsem to tu zaregistrovala několikrát, že se tu podobně staré slečně (nebo trollovi 😊) radilo, aby si šla radši hrát s panenkami. A když si vzpomenu na sebe ve dvanácti, tak jsem si s panenkami už fakt nehrála... Chodila jsem na gympl, na nějaké ty kroužky, jezdila jsem na kole, v zimě na lyže, trávila jsem dost času s kamarádkama, hodně, ale fakt hodně moc času jsem trávila v knížkách (knihomolka), a dokonce jsem měla i toho kluka - chodili jsme na procházky, vodili se za ruku, kecali o knížkách (taky knihomol) a občas jsme si dali pusu... a naši ho znali a brali ho v pohodě. Tak jen až budete třeba radit nějaké reálné stejně staré slečně, tak počítejte s tím, že při poznámce o panenkách si třeba bude ťukat na čelo. Ale zas každá jsme jiná, že... 😊

klokanka31
30. čer 2020

@hanih Já s klukama začla až ve 14 😱 ale ve 12 u mě taky už panenky nebodovaly 😂

ovin
30. čer 2020

Co třeba pomoct příteli s hlídáním malých sourozenců? Nebudete u toho mít čas na blbosti, máma to určitě ocení a navíc si uvědomíte, do čeho se řídíte, když neuposlechnete moudré rady zasloužilých matek na MK. Ještě tady nebyl dotaz "čo robit s frajerovým tatou?"😀

lucca35
30. čer 2020

Nechci být nejapná,sama mám 12ti letou dceru a je třeba zapřemýšlet nad tím, jaká je doba. Já ve byla ráda,že mám panenku na polici a deskové hry,síť na plotě sousedů a míč v ruce s kamarády z ulice. Dcera panenku držela naposledy v rukách ve 3letech. Ve 4precetla slabikář a v 5ti nastoupila do školy. Dnes ve 12letech zvažuje nad školou,nastoupí v září do 8. třídy. Jezdí nakupovat do většího města s kamarádkama uvažuje mnohdy zodpovědného,než 18ti létě holky.

amazonkajanik
30. čer 2020

@te_reza víš,že mi to taky napadlo. Ono už pro ty pubertacky nic není,že začínají psát sem?!

amazonkajanik
30. čer 2020
hanih
1. črc 2020

@klokanka31 Tak ono to taky bylo jen držení za ruce a občas pusa (obyčejná na rty, nic víc). Taky jsme za pár let zkonstatovali, že spolu vlastně spíš jen kamarádíme a u toho jsme taky zůstali, jsme dobří kamarádi dosud 😊

alexandra1625
autor
1. črc 2020

@ovin stráženie mladších súrodencov sme jej navrhli. To u nej neprešlo a povedala že som nezodpovedná. Aj ja strážim mladších súrodencov chodím ako pomocníčka na tábory, aj budúci týždeň idem a budem mať stráženie prvákov a myslím že keby som bola nezodpovedná tak ma tam nevezmú.

alexandra1625
autor
1. črc 2020

@te_reza no toto je účet mňa aj kamarátky a tá prvá diskusia bola jej. Len jej ju zmazali😅